Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 22:03

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Μπαταρία γιοκ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρολογικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 07, 2010 06:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μεγειά Smile

λίγο σου κράτησε χρονολογικά.
πού ξέρεις όμως ότι παρέδωσε? βραχυκύκλωσαν τα στοιχεία ή απλώς εκφόρτισε? δοκίμασες μια αργή πλήρης φόρτιση?
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 08, 2010 12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυόμιση χρόνια κράτησε. Normal μου φάνηκε.
Δε δοκιμασα τίποτα από αυτά που ανέφερες ούτε ξέρω γιατί παρέδωσε πρόεδρε. Απλά την άλλαξα με μία καινούρια.
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sharm
Μέλος


Μέλος από: 01 Δεκ 10
Δημοσιεύσεις: 1


ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 01, 2010 12:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mitsubae έγραψε:
Η δικιά μου με προειδοποίησε προχτές το βράδυ. Εχθές το πρωί παρήγγειλα την Banner Power Bull P40 26 (που είναι για το L276) και σήμερα το πρωί την είχα στα χέρια μου. Κόστος 55?. Μόλις την παρέλαβα η προηγούμενη παρέδωσε πνεύμα. Λές και το ήξερε!

Χρόνος ζωής της "μαμά" μπαταρίας: 04/2008 - 10/2010 με 115.000χλμ.


Καλημέρα. Επειδή ψάχνω και εγώ να βρω απο που να παραγγείλω τη συγκεκριμένη μάρκα, είναι εύκολο να μου πεις απο που έχεις παραγγείλει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 02, 2010 09:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα sharm. Την μπαταρία την αγόρασα από το Ναύπλιο.

Αν μένεις Αθήνα θα σου είναι πολύ ευκολο να βρείς αντιπρόσωπο με ένα απλό ψάξιμο στο internet.

Καλή παραγγελία και όταν μάθεις τιμή ενημέρωσε μας έτσι για να συγκρίνουμε τιμές.
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BugsBunny
Μέλος


Μέλος από: 24 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 6
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 15, 2012 17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλαξα και εγώ την εργοστασιακή (παρέδωσε το πνεύμα...) με Banner Power Bull μετά από 3,5 χρόνια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 16, 2012 20:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε τώρα με τα γερά κρύα οι γιαγιάδες μπαταρίες τα κακαρώνουν Sorry
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
babis
Μέλος


Μέλος από: 29 Απρ 11
Δημοσιεύσεις: 66
Φύλο:
Τόπος: salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 17, 2012 01:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω τα ιδια μετα απο 22.000χλμ και 2,5 χρονια η μπαταρια τα εφτυσε.
λογικο ηταν γιατι δεν το κυκλοφορουμε πολυ το αμαξι το χειμωνα.
προχτες πηγα και πηρα μια καινουρια με 40ah που εκανε 54ε και ειχε και πιο φτηνη με 49ε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
karamteo
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 101
Φύλο:
Τόπος: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 31, 2012 21:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με το που σφίξανε τα κρύα, πάπαλα η μπαταρία μετά από +3,5 χρόνια και 40.000χλμ. Αλλαγή με Banner Power Bull P40 26. Κόστος 62€.
_________________
Cuore 2008 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 31, 2012 22:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ συμπληρώνω ακριβώς τρία χρόνια και 66.000 χλμ και ακόμη η μπαταρία αντέχει (να μην την ματιάσω). Πρώτη φορά σήμερα (στους 0 οC) μου έδωσε ένα σημάδι ψιλοαστάθειας (ζορίστηκε λίγο σε μία και μοναδική εκκίνηση) αλλά ακόμη αντέχει...

Σας άφησε μια κι έξω, ή φαινόταν από καιρό;
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
karamteo
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 101
Φύλο:
Τόπος: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 31, 2012 23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν το άφηνες κάποιες μέρες ακίνητο με ενεργοποιημένο το συναγερμό, τότε δεν έπαιρνε.
_________________
Cuore 2008 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
babis
Μέλος


Μέλος από: 29 Απρ 11
Δημοσιεύσεις: 66
Φύλο:
Τόπος: salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

karamteo έγραψε:
Εαν το άφηνες κάποιες μέρες ακίνητο με ενεργοποιημένο το συναγερμό, τότε δεν έπαιρνε.


και εμενα τα ιδια. την ειχα ξελιγωσει και μια φορα με το σκουπακι πριν καιρο.
αλλα μετα επαιρνε κανονικα, μολις επιασαν τα κρυα τα εφτυσε.
την ειχα παει και σε ηλεκτρολογο για φορτιση αλλα δεν εγινε τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 01, 2012 09:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α, γι'αυτό εμένα αντέχει ακόμη: δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνω καμιά 20αριά χλμ κάθε μέρα LoL
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
babis
Μέλος


Μέλος από: 29 Απρ 11
Δημοσιεύσεις: 66
Φύλο:
Τόπος: salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 02, 2012 23:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

digibill έγραψε:
Α, γι'αυτό εμένα αντέχει ακόμη: δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνω καμιά 20αριά χλμ κάθε μέρα LoL


Ναι αυτο παιζει πολυ σημαντικο ρολο. μπορει να σου παει και 5 χρονια.
στου πατερα μου ενα focus επειδη το παιρναμε ολοι αντεξε 7 χρονια και
την αλλαξα γιατι βραχυκυκλωσε. και στο αλλο το αμαξι μου (μεταχειρ. το πηρα) πηγε 5 χρονια και μολις το αφησα ενα μηνα στο χωριο περσυ το χειμωνα τα εφτυσε. αλλιως μπορει να αντεχε ακομα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 03, 2012 18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

digibill έγραψε:
Α, γι'αυτό εμένα αντέχει ακόμη: δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνω καμιά 20αριά χλμ κάθε μέρα LoL


μπα, κ γω καθημερινά κάνω 40+ αλλά τα έφτυσε το καλοκαίρι του '10, μάλλον από βραχυκύκλωμα
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
babis
Μέλος


Μέλος από: 29 Απρ 11
Δημοσιεύσεις: 66
Φύλο:
Τόπος: salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 05, 2012 16:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
digibill έγραψε:
Α, γι'αυτό εμένα αντέχει ακόμη: δεν υπάρχει περίπτωση να μην κάνω καμιά 20αριά χλμ κάθε μέρα LoL


μπα, κ γω καθημερινά κάνω 40+ αλλά τα έφτυσε το καλοκαίρι του '10, μάλλον από βραχυκύκλωμα


Απο βραχυκυκλωμα μπορει να σου χαλασει και σε 2 χρονια οπως μου ετυχε εμενε παλιοτερα και σε καινουριο αμαξι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρολογικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης