Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 12:58

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Αλλαγη ιμαντα χρονισμου.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Μηχανικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geo-lar
Μέλος


Μέλος από: 03 Αύγ 10
Δημοσιεύσεις: 3
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 04, 2010 20:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον ιμάντα χρονισμού ( έχεις δίκιο δεν το διευκρίνισα ).
Το δικό μου μοντέλο έχει ιμάντα χρονισμού, δεν ξέρω αν κάποια μοντέλα έχουν καδένα.
Οι τιμές που αναφέρω είναι πάντα για ιμιτασιόν προϊόντα.
_________________
Cuore 850cc '97
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harmim
Μέλος


Μέλος από: 15 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 10
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 24, 2013 15:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια στο L701 μοντελο 2000 καθε ποτε αλλαζω σετ ιμαντα χρονισμου?(χρόνια-χιλιομετρα).Ξερετε απο ποια εταιρεια ειναι ο γνησιος?Επισης γνωριζετε αν πρεπει να αλλαχθει καποια στιγμη ο ιμαντας του A/C?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harmim
Μέλος


Μέλος από: 15 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 10
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 10, 2013 16:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει καποιος να μου δωσει τηλεφωνο απο καποιο εξειδικευμενο ή εξουσιοδοτημενο συνεργειο για να αλλαξω τους ιμαντες στο cuoraκι μου?Θελω να εχω εγγυηση αν συμβει κατι γιαυτο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 11, 2013 00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.daihatsu.gr/dealers.html
Επέλεξε το νομό αριστερά και μετά όποιο σε βολεύει. Ενημέρωσέ μας μετά το πέρας των εργασιών Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
harmim
Μέλος


Μέλος από: 15 Δεκ 08
Δημοσιεύσεις: 10
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 11, 2013 18:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια πηρα σε 1-2 απο αυτα που εμφανιζονται στον καταλογο και μου εδωσαν τιμη,στην καλυτερη, 210 ευρω εργασια και ανταλλακτικα για αλλαγη ολων των ιμαντων...Για γνησιους μου λενε..αν βαλω εμποριου θα ειναι αξιοπιστοι τί λετε?για να μειωσω το κοστος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Μηχανικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης