Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 23:56

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Διάφορα προβλήματα νέου Cuore
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Λοιπά Προβλήματα/Λύσεις
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 29, 2009 13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
αλλά επειδή είχε πρόβλημα και έχανε την ώρα δε ξέρω αν στις καινούριες παραλαβές έχουν βάλει το αναβαθμισμένο μοντέλο, αλλιώς μπορούν να στο αλλάξουν μέσα στην εγγύηση


Το δικό μου (αγορασμένο 1/3) δεν έχει πρόβλημα....
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
agrocuore
Μέλος


Μέλος από: 15 Μάρ 09
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 29, 2009 18:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου επίσης δε χάνει λεπτό. Όταν το αγόρασα όμως , δεν μπορούσα να το "βρώ" στο Ραδιόφωνο κι έτσι μου το "βρήκε" ο τεχνικός. Θέλει να πατήσεις παρατεταμένα κάποιο κουμπί για να εμφανιστεί και νομίζω σε κατάσταση αναμονής , όχι λειτουργίας του ραδιοφώνου...
_________________
Cuore L276 H(igh)G(ain)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 29, 2009 18:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το καινούριο (fixed) r/cd player είναι ακριβώς ίδιο με το προηγούμενο ή έχει κάποια παραπάνω λειτουργία (π.χ. cd text) ?
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 29, 2009 22:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
το καινούριο (fixed) r/cd player είναι ακριβώς ίδιο με το προηγούμενο ή έχει κάποια παραπάνω λειτουργία (π.χ. cd text) ?


Χμμμμ, δεν έχω δοκιμάσει cd με αυτή την δυνατότητα και δεν ξέρω.....
ΜΡ3 πάντως εξακολουθεί να μην παίζει Head on wall Whistling
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 02, 2009 10:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό που θα πω είναι ψιλοάσχετο, και χωρίς να ξέρω γιατί και πως συνέβη, αλλά χτές το βράδυ στο γυρισμό μου απο Χαλκιδική είδα ενα νέο κόκκινο cuore επάνω σε ένα φορτηγό οδικής βοήθειας!!!!!
Η αλήθεια είναι οτι δεν περίμενα να δω κάτι τέτοιο τόσο γρήγορα για ενα αμάξι το οποίο φημίζεται για την αξιοπιστία του.
Επαναλαμβάνω, χωρίς να γνωρίζω αν συνέβαινε κάτι σοβαρό ή μη, απλώς με παρεξένεψε σαν εικόνα.
Αυτό και τίποτα άλλο.
Εννοείται πως αγοράζοντας το cuore δεν είναι απαραίτητο ότι κάνεις και συμβόλαιο με το αμάξι για αιώνια αξιοπιστία. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
agrocuore
Μέλος


Μέλος από: 15 Μάρ 09
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 02, 2009 14:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθές έκανα αυθημερόν ταξίδι γύρω στα 680 χιλιόμετρα και παρατήρησα οτι στον πηγαιμό ήταν πολύ ζεστό , μετά από αρκετή ώρα ταξιδιού , το πλαστικό ανάμεσα στα μπροστινά καθίσματα εκεί ακριβώς που βγαίνει ο μοχλός του χειρόφρενου. Στον γυρισμό και με ανοικτό το aircondition δεν ήταν ζεστό...Ξέρετε τί μπορεί να ήταν; Thinking Ζεστάθηκε ο καταλύτης; Το' χει παρατηρήσει και κανείς άλλος; Να σημειώσω επίσης οτι η μέση ωριαία ταχύτητά μου ήταν 140 χ.α.ω. με 3500 σ.σ.λ. και 5η ταχύτητα. Δε νομίζω να το ζόρισα...
_________________
Cuore L276 H(igh)G(ain)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 02, 2009 15:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

agrocuore έγραψε:
Χθές έκανα αυθημερόν ταξίδι γύρω στα 680 χιλιόμετρα και παρατήρησα οτι στον πηγαιμό ήταν πολύ ζεστό , μετά από αρκετή ώρα ταξιδιού , το πλαστικό ανάμεσα στα μπροστινά καθίσματα εκεί ακριβώς που βγαίνει ο μοχλός του χειρόφρενου. Στον γυρισμό και με ανοικτό το aircondition δεν ήταν ζεστό...Ξέρετε τί μπορεί να ήταν; Thinking Ζεστάθηκε ο καταλύτης; Το' χει παρατηρήσει και κανείς άλλος; Να σημειώσω επίσης οτι η μέση ωριαία ταχύτητά μου ήταν 140 χ.α.ω. με 3500 σ.σ.λ. και 5η ταχύτητα. Δε νομίζω να το ζόρισα...


Ναι, το έχω παρατηρήσει κι εγώ αυτό, αλλά δεν θυμάμαι σε τι συνθήκες Thinking
Νομίζω πάντως ότι ο καταλύτης δεν βρίσκεται εκεί, αλλά στην μηχανή......
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 02, 2009 18:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wilder έγραψε:
Αυτό που θα πω είναι ψιλοάσχετο, και χωρίς να ξέρω γιατί και πως συνέβη, αλλά χτές το βράδυ στο γυρισμό μου απο Χαλκιδική είδα ενα νέο κόκκινο cuore επάνω σε ένα φορτηγό οδικής βοήθειας!!!!!
Η αλήθεια είναι οτι δεν περίμενα να δω κάτι τέτοιο τόσο γρήγορα για ενα αμάξι το οποίο φημίζεται για την αξιοπιστία του.
Επαναλαμβάνω, χωρίς να γνωρίζω αν συνέβαινε κάτι σοβαρό ή μη, απλώς με παρεξένεψε σαν εικόνα.
Αυτό και τίποτα άλλο.
Εννοείται πως αγοράζοντας το cuore δεν είναι απαραίτητο ότι κάνεις και συμβόλαιο με το αμάξι για αιώνια αξιοπιστία. Smile


αυτό που είδες δεν παραπέμπει σε κάτι. θα παραξενευόσουν το ίδιο αν έβλεπες μία Lambo ή ένα Punto? δεν ξέρεις τι έχει κάνει ο εκάστοτε οδηγός και βρίσκεται το αμάξι εκεί πάνω.
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 02, 2009 18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
Wilder έγραψε:
Αυτό που θα πω είναι ψιλοάσχετο, και χωρίς να ξέρω γιατί και πως συνέβη, αλλά χτές το βράδυ στο γυρισμό μου απο Χαλκιδική είδα ενα νέο κόκκινο cuore επάνω σε ένα φορτηγό οδικής βοήθειας!!!!!
Η αλήθεια είναι οτι δεν περίμενα να δω κάτι τέτοιο τόσο γρήγορα για ενα αμάξι το οποίο φημίζεται για την αξιοπιστία του.
Επαναλαμβάνω, χωρίς να γνωρίζω αν συνέβαινε κάτι σοβαρό ή μη, απλώς με παρεξένεψε σαν εικόνα.
Αυτό και τίποτα άλλο.
Εννοείται πως αγοράζοντας το cuore δεν είναι απαραίτητο ότι κάνεις και συμβόλαιο με το αμάξι για αιώνια αξιοπιστία. Smile


αυτό που είδες δεν παραπέμπει σε κάτι. θα παραξενευόσουν το ίδιο αν έβλεπες μία Lambo ή ένα Punto? δεν ξέρεις τι έχει κάνει ο εκάστοτε οδηγός και βρίσκεται το αμάξι εκεί πάνω.

ενα Punto, οχι. Μια Lambo....δεν ξερω Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 15, 2009 20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

digibill έγραψε:
agrocuore έγραψε:
Χθές έκανα αυθημερόν ταξίδι γύρω στα 680 χιλιόμετρα και παρατήρησα οτι στον πηγαιμό ήταν πολύ ζεστό , μετά από αρκετή ώρα ταξιδιού , το πλαστικό ανάμεσα στα μπροστινά καθίσματα εκεί ακριβώς που βγαίνει ο μοχλός του χειρόφρενου. Στον γυρισμό και με ανοικτό το aircondition δεν ήταν ζεστό...Ξέρετε τί μπορεί να ήταν; Thinking Ζεστάθηκε ο καταλύτης; Το' χει παρατηρήσει και κανείς άλλος; Να σημειώσω επίσης οτι η μέση ωριαία ταχύτητά μου ήταν 140 χ.α.ω. με 3500 σ.σ.λ. και 5η ταχύτητα. Δε νομίζω να το ζόρισα...


Ναι, το έχω παρατηρήσει κι εγώ αυτό, αλλά δεν θυμάμαι σε τι συνθήκες Thinking
Νομίζω πάντως ότι ο καταλύτης δεν βρίσκεται εκεί, αλλά στην μηχανή......


Το ξαναπαρατήρησα σήμερα.... Δεν έκανα μεγάλη απόσταση (περίπου καμιά 30αριά χλμ στην εθνική) αλλά το πάτησα αρκετά (~160 km/h με 4η στις ~5000 σαλ).
Υποψιάζομαι ότι είναι θερμότητα από την εξάτμιση, που περνά ακριβώς από κάτω...... Thinking
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gregoryael
Μέλος


Μέλος από: 10 Δεκ 09
Δημοσιεύσεις: 13
Φύλο:
Τόπος: ΛΑΡΙΣΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 31, 2009 15:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

agrocuore έγραψε:
Χθές έκανα αυθημερόν ταξίδι γύρω στα 680 χιλιόμετρα και παρατήρησα οτι στον πηγαιμό ήταν πολύ ζεστό , μετά από αρκετή ώρα ταξιδιού , το πλαστικό ανάμεσα στα μπροστινά καθίσματα εκεί ακριβώς που βγαίνει ο μοχλός του χειρόφρενου. Στον γυρισμό και με ανοικτό το aircondition δεν ήταν ζεστό...Ξέρετε τί μπορεί να ήταν; Thinking Ζεστάθηκε ο καταλύτης; Το' χει παρατηρήσει και κανείς άλλος; Να σημειώσω επίσης οτι η μέση ωριαία ταχύτητά μου ήταν 140 χ.α.ω. με 3500 σ.σ.λ. και 5η ταχύτητα. Δε νομίζω να το ζόρισα...


Το παρατηρησά και εγώ. Έκανα απόσταση 400 χλμ από Πειραιά για Λάρισα και κάποια στιγμή όταν έφτανα Λάρισα το πρόσεκσα, αλλά δεν έδωσα ιδιαιτερη σημασία γιατί είχα τέρμα τη ζέστα επειδή έβρεχε πολύ έξω και θάμπώναν τα τζάμια Mad . Πάντως και δεν παίζει να ήταν απο το καλοριφέρ....... Αυτό νομίζω εγώ.
Τώρα ελπίζω να μην ήταν τίποτα πιο σιμαντικό........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 31, 2009 15:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λογικό δεν είναι να ζεσταίνεται με τόσα χλμ ? Thinking
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 08, 2010 21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είναι ελλάτωμα. Και στο L251 παρατηρείται το ίδιο φαινόμενο.
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
babis
Μέλος


Μέλος από: 29 Απρ 11
Δημοσιεύσεις: 66
Φύλο:
Τόπος: salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 30, 2011 16:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το δικο μου το εχω 2 χρονια και το radiocd δεν εχει προβλημα με την ωρα.
αλλα το τιμονι ηταν στραβο απο την πρωτη στιγμη που το πηραμε. πηγα δυο φορες αντιπροσωπια μεχρι να μου το κανουν ευθυγραμμιση τελικα δωρεαν. και αυτο επειδη με εστειλαν εξω σε ενα που συνεργαζονται, για να μην πληρωσουν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Λοιπά Προβλήματα/Λύσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης