Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 21:32

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Ηχοσύστημα - Γενικές απορίες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stk
Μέλος


Μέλος από: 02 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 60
Φύλο:
Τόπος: Χολαργός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 24, 2008 10:55    Θέμα δημοσίευσης: Ηχοσύστημα - Γενικές απορίες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξετάζω το ενδεχόμενο να αλλάξω το ηχοσύστημα (ηχεία κ πηγή) του αυτοκινήτου (οταν με το καλό ερθει). Δεν έχω φοβερές απαιτήσεις απλά κάτι που να παίζει με αξιοπρέπεια καθώς στο test drive δοκίμασα λίγο την υπάρχουσα πηγή και απογοητεύτικα εντελώς, το ίδιο κ απο τα ηχεία.
Σκέφτομαι να αλλάξω τα μπροστινά ηχεία, να βάλω κ στις πίσω πόρτες καθώς επίσης κ να βάλω μπροστά κ 2 τουίτερ.

Οι ερωτήσεις είναι η εξής (είμαι λίγο άσχετος με το αντικείμενο, αλλά έχω καλό αυτί.)

1. Μπορώ να βάλω μπροστά τουίτερ και αν ναι που? Θα δω διαφορά ή δεν έχει κ πολύ νόημα.
2. Για τα ηχεία στις πόρτες απαιτείτε πλήρης ξύλωμα της κάθε πόρτας? Και αν ναι μετα ξαναμπαίνει ευκολα κ σωστά η θα έχω τριγμούς και λοιπά προβλήματα?
3. Μπορώ να βάλω άλλη πηγη 2din ως έχει ή πρέπει να πάρω άλλη βάση/καπάκια
4. Τι ηχεία μου προτείνετε? Υπολογίζω να δώσω και για τα 2 ζευγάρια μαξιμουμ 250ευρώ.
5. Τι πηγή μου προτείνετε? Το μόνο που θέλω είναι να παίζει mp3. Δεν με ενδιαφέρουν άλλες λειτουργίες. Απλά να ταιριάζει κ στο ταμπλό και να μην φαίνετε τελείως ξένο.

Γενικά για ηχεία τουίτερ πηγή δεν θα ήθελα να ξεφύγει απο τα 600ευρώ το πακέτο μαζι με εργασία.

Την τοποθέτηση δεν θα την κάνω εγώ αλλά σε ειδικευμένο κατάστημα π.χ Καλογερόπουλος, κ θα πάει πακέτο με συναγερμό. Γνωρίζεται κάποιο καλό κόντα στον Χολαργό?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 24, 2008 17:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ηχοσύστημα - Γενικές απορίες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. εγώ έχω βάλει τουίτερ στο τριγωνάκι του καθρέφτη κι έχω περάσει το καλώδιο εσωτερικά από την πόρτα και το έχω κολλήσει με διπλής όψεως και κρατάει μια χαρά. Μπορείς επίσης να κάνεις custom θέσεις στα τριγωνάκια με πολυεστέρα, αλλά θα τα χαλάσεις, εκτός αν μπορείς να τα βρεις ανταλλακτικά

2. ναι, 2 βίδες είναι κ κάτι πλαστικά που βγαίνουν. όχι δε θα έχεις τριγμούς αρκεί να μη χαλάσουν αυτά τα πλαστικά

3. πρέπει να πάρεις την βάση αλλαγής που σου δίνει 2 din εκ των οποίων μπορείς να χρησιμοποιήσεις 1 din + αποθηκευτικός χώρος είτε όπως είναι.

4. mb quart ή Hertz προτείνω άφοβα. Αν δεν βάζεις συχνά κόσμο πίσω θα σου πρότεινα να δουλέψεις με διαιρούμενα μπροστά κι ένα subwoofer 8'' πίσω στο πορτ παγκάζ, δε πιάνει πολύ χώρο.

5. εγώ έχω την alpine 9884R απ'την οποία είμαι ευχαριστημένος. 'Εχω καιρό να κοιτάξω οπότε δε ξέρω τι παίζει τώρα στην αγορά.

6. αν θες να κάνεις όλα τα παραπάνω θα ναι μια τρύπα στο νερό αν δε τα οδηγείς μέσω ενισχυτή και να βάλεις λίγο ηχομονωτικό στις πόρτες, τουλάχιστον να καλυφθούν οι τρύπες και οι περιοχές γύρω απ'τα μεγάφωνα. Θα σου πρότεινα ένα 5κάναλο ώστε να μπορείς να βάλεις τα 2 μπροστά ηχεία κι ένα sub κι αν θελήσεις μετά 2 πίσω ηχεία, ή 4κάναλο με τα μπροστά ηχεία και sub γεφυρωμένο ή πίσω ηχεία.
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 31, 2009 13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα σε συμβούλευα να μην αγοράσεις πηγή πάνω από 200 ευρώ, να μην αγοράσεις ενισχυτή, ούτε subwoofer κλασσικό. Ηχεία πίσω είναι περιττά.

Πάρε 1 διαιρούμενο σετ ηχείων όπως JBL και πρόσθεσε ένα ενεργό
(με ενσωματομένο ενισχυτή) subwoofer πλακέ το οποίο τοποθετείται κάτω από το κάθισμα του οδηγού ή του συνοδηγού.

Και αν έχεις την οικονομική δυνατότητα δώσε άλλα 120 περίπου ευρώ για dynamat extreme ηχομόνωση στις εμπρός πόρτες.

Θα έχεις γεμάτο ήχο με αρκετά πρίμα και μεσαία με λογικό μπάσο.

Μην κάνεις την μαλακία και χαραμίσεις το ήδη μικρό πορτμπαγκάζ του αυτοκινήτου.
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Braindead
Συντονιστής


Μέλος από: 30 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 59
Φύλο:
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 31, 2009 14:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμα,μια μικρη βοη8εια...Ισως το χεις πει και αλλου,αλλα μου ξαναλες τι διασταση εχουν τα "μαμα" ηχειακια?Σκεφτομαι να βαλω κατι λιγο καλυτερο...

Α,να σε ρωτησω και κατι ασχετο ακομα Oops
Η 5η πορτα,"κοπαναει" ? Βρηκες καμια λυση?Εμενα ακουγοταν και το νοτυλαπακι,αλλα οκ,λυ8ηκε με αυτοκολητα μοκετακια(σαν εκεινα που βαζουν στα ποδια της καρεκλας).Πλεον κλεινει πολυ καλυτερα και δεν κανει ενα ενοχλητικο "τσικ-τσικ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 31, 2009 17:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα μαμά ηχεία ήταν 13άρια και με την χρήση spacer έβαλα 16άρια. Έκανα όμως και τις αντίστοιχες τρυπούλες με μικρό τρυπανάκι.

Η 5ης πόρτα δεν έχει ακουστεί ποτέ. Βέβαια κάθε 6μηνο ψεκάζω με σπρέυ σιλικόνης όλα τα λάστιχα στις πόρτες αφού πρώτα τα καθαρίσω από την σκόνη.
Αυτό το έκανα από το πρώτο έτος αγοράς του αμαξιού, προληπτικά λόγω άσχημης εμπειρίας με θόρυβο της 5ης πόρτας από ένα nissan primera hatchback που είχε ο πατέρας μου παλιότερα.

Στην θέση σου:

1) Θα καθάριζα και θα λίπαινα τα λάστιχα
2) Θα έλεγχα την ακεραιότητα της κλειδαριάς, γιατί αν αφήνει την πόρτα έστω και 2 χιλιοστά να κουνηθεί, θα χτυπάει ο μηχανισμός της.
3) Θα έλεγχα το αμορτισέρ της πόρτας


Το ντουλαπάκι έκανε και σε εμένα από την πρώτη μέρα τσικ-τσικ.
Εφάρμωσα λεπτό μαυρο λάστιχο κουφωμάτων. Δεν το ξαναάκουσα ποτέ.

Και για να εξαντλήσουμε το ζήτημα ... τοποθέτησα λάστιχο (τσιμούχα) στο αντίκρυσμα όλων των θυρών, εκτός της 5ης.
Έτσι σφραγίζουν αεροστεγώς όλες οι πόρτες, μειώθηκε ο εξωτερικός θόρυβος, σταμάτησαν κάτι ψιλοτριξίματα.
Κατά τα άλλα, κλείνουν το ίδιο εύκολα με πρίν.
Τις τσιμούχες τις αγόρασα από μαγαζί με παρμπρίζ- παρεμβύσματα.
Κολλήθηκαν με βενζινόκολα και κόλλα στιγμής.

Θα ανεβάσω φωτογραφίες σύντομα. Πιστεύω ότι έγινε επαγγελματική δουλειά.
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Braindead
Συντονιστής


Μέλος από: 30 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 59
Φύλο:
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 11, 2009 22:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποτε μπορεσεις βγαλε καμμια φωτο απο τα λαστιχακια στις πορτες 8ωμα...Τελευταια κανω κι εγω αρκετα χλμ με ταχυτητες πανω απο 100 και ωρες ωρες ειναι λιγο εκνευριστικοι οι 8ορυβοι,οποτε ακουγεται ενδιαφερον Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TAG
Μέλος


Μέλος από: 11 Μάϊ 09
Δημοσιεύσεις: 13
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω κάτι αλλο ?

"χαζευοντας" τις επίσημες φωτογραφίες του Cuore στο κεντρικό site της Daihatsu (το .com δηλαδη). εκει λοιπόν που αναλύει γενικά τι περιλαμβάνεται σε ολο το ταμπλό του..
ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ Cool , ΣΕ "ΕΞΟΔΟ" AUX , στην κεντρική κολονα χαμηλά , κοντά στις μεσαιες ποτηροθηκες.

ΈΙΝΑΙ ΕΧΤΡΑ ?
ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ "ΑΛΛΟΥΣ" ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ?

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ?

ξερει κανεις τιποτις ?
Thinking

http://www.daihatsu.com/catalogue/cuore/html/concept/win/scene01/01_2.html#
τοποθετηστε το mouse στο Α και θα το δειτε ...
_________________
Μανώλης
Terios 1.5 Special M/T - BF Goodrich

www.brat.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 23, 2009 09:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TAG έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι αλλο ?

"χαζευοντας" τις επίσημες φωτογραφίες του Cuore στο κεντρικό site της Daihatsu (το .com δηλαδη). εκει λοιπόν που αναλύει γενικά τι περιλαμβάνεται σε ολο το ταμπλό του..
ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ Cool , ΣΕ "ΕΞΟΔΟ" AUX , στην κεντρική κολονα χαμηλά , κοντά στις μεσαιες ποτηροθηκες.

ΈΙΝΑΙ ΕΧΤΡΑ ?
ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ "ΑΛΛΟΥΣ" ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ?

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΝΕΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ?

ξερει κανεις τιποτις ?
Thinking

http://www.daihatsu.com/catalogue/cuore/html/concept/win/scene01/01_2.html#
τοποθετηστε το mouse στο Α και θα το δειτε ...


Στην ίδια φωτογραφία και στο ίδιο σημείο (Α) φαίνεται επίσης ο αναπτήρας ως απλή παροχή ρεύματος, κάτι που στα ελληνικά κουόρε δεν υπάρχει... Look around
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
domigr
Μέλος


Μέλος από: 21 Απρ 09
Δημοσιεύσεις: 2
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 08, 2010 00:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερει κανεις τα χαρακτηριστικα της πηγης που εχει απο μονο του?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 10, 2010 12:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

domigr έγραψε:
ξερει κανεις τα χαρακτηριστικα της πηγης που εχει απο μονο του?


watt και τέτοια? δες στο βιβλιαράκι αν τα λέει. ράδιο + CD παίζει πάντως, ούτε mp3 ούτε usb
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
johnakos
Μέλος


Μέλος από: 20 Απρ 10
Δημοσιεύσεις: 17
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 22, 2010 22:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια ωραια λυση ειναι να βαλεις μπροστα και πισω απο 2 beyma 8inch 2 κορνες και ενα 10αρι γουφερακι . Θα χρειαστεις εναν 4καναλο ενισχυτη και μια συσκευη για να βγαζει rca εξοδο η μαμα πηγη . 240 ευρω κοστιζουν τα ηχεια , 150 ευρω οι κορνες , περιπου 250-300 ο ενισχυτης , κανα 20αρικο ο μετατροπεας σε rca και γουφερ θα σου δωσω εγω αν θες με 50 ευρω ενα 10αρι .
Μετα αν θες για ομορφια μπορεις με 150 ευρω να ντυσεις με πολυεστερα την εταζερα σου ωστε να δεσει και να εχεις τα 2 ηχεια και τις 2 κορνες πισω σε μια ομορφη κατασκευη .

Παντως να ξερεις οτι αν το καργαρεις απο ηχο λογω του οτι εχουμε μπαταριουλα μικρη ενω αυτο θα θελει πολυ ρευμα, θα παιζουν λιγο τα φωτα σου.Λυση σε αυτο ειναι να βαλεις μια δευτερη μπαταρια .

Η λυση που σου προτεινα ειναι για καθαρο και δυνατο ηχο .
_________________
Honda civic 91' 1.5cc (92hp) 2008-2009
Honda civic 91' 1.6cc SiR (165hp) 2009-2010
Daihatsu sirion 09' 1.0 (77hp) 2010-...

Τελικα ειμαι ιαπωνας Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΤΣΙΚΑΣ
Μέλος


Μέλος από: 05 Αύγ 11
Δημοσιεύσεις: 9
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 05, 2011 18:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
johnakos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 22, 2010 22:36 Θέμα δημοσίευσης:
Μια ωραια λυση ειναι να βαλεις μπροστα και πισω απο 2 beyma 8inch 2 κορνες και ενα 10αρι γουφερακι . Θα χρειαστεις εναν 4καναλο ενισχυτη και μια συσκευη για να βγαζει rca εξοδο η μαμα πηγη . 240 ευρω κοστιζουν τα ηχεια , 150 ευρω οι κορνες , περιπου 250-300 ο ενισχυτης , κανα 20αρικο ο μετατροπεας σε rca και γουφερ θα σου δωσω εγω αν θες με 50 ευρω ενα 10αρι .
Μετα αν θες για ομορφια μπορεις με 150 ευρω να ντυσεις με πολυεστερα την εταζερα σου ωστε να δεσει και να εχεις τα 2 ηχεια και τις 2 κορνες πισω σε μια ομορφη κατασκευη .

Παντως να ξερεις οτι αν το καργαρεις απο ηχο λογω του οτι εχουμε μπαταριουλα μικρη ενω αυτο θα θελει πολυ ρευμα, θα παιζουν λιγο τα φωτα σου.Λυση σε αυτο ειναι να βαλεις μια δευτερη μπαταρια .

Η λυση που σου προτεινα ειναι για καθαρο και δυνατο ηχο .




εγω δηλαδη που φοραω 3 beyma, 1 κορνα sp (ξυστρα) σε κάθε πορτα (οδηγου και συνοδηγου)και 2 12" σαμπ στο πορτ μπαγκαζ ειμαι υπερβολικος?? μπορω να πω πως εχω δυνατο ηχο!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 10, 2011 20:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τις αποσκευές πού τις βάζεις ; Smile
βάλε καμιά φωτό αν θες Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΤΣΙΚΑΣ
Μέλος


Μέλος από: 05 Αύγ 11
Δημοσιεύσεις: 9
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 11, 2011 18:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
τις αποσκευές πού τις βάζεις ; Smile
βάλε καμιά φωτό αν θες Smile


Πορτ μπαγκάζ δεν έχω ούτε για δείγμα...στα πίσω καθήσματα...
θα ανεβασω φοτο συντομα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 11, 2011 20:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΤΣΙΚΑΣ έγραψε:

εγω δηλαδη που φοραω 3 beyma, 1 κορνα sp (ξυστρα) σε κάθε πορτα (οδηγου και συνοδηγου)και 2 12" σαμπ στο πορτ μπαγκαζ ειμαι υπερβολικος?? μπορω να πω πως εχω δυνατο ηχο!!!


Άν δεν είχα το καρότσι του μπέμπη, θα ήθελα και εγώ από δαύτα!!!
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης