Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 12:38

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Καλησπέρα σας!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γνωριμία
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sakis
Μέλος


Μέλος από: 11 Ιούν 18
Δημοσιεύσεις: 5
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 11, 2018 14:34    Θέμα δημοσίευσης: Καλησπέρα σας! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας παιδιά.
Μόλις έγινα κι εγώ νέο μέλος στη παρέα σας με ένα Daihatsu Cuore 2008 αγοράζοντας πριν δύο μήνες! Smile

Σάκης από Ναύπλιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 20, 2018 22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσήλθες & καλοτάξιδο Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sakis
Μέλος


Μέλος από: 11 Ιούν 18
Δημοσιεύσεις: 5
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 21, 2018 06:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα. Ευχαριστώ πολύ. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostas_ms
Μέλος


Μέλος από: 17 Ιούλ 17
Δημοσιεύσεις: 20
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 27, 2018 20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσηρθες.Πολυ καλη αγορα αλλα προσεχε μην σου καιει λαδια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sakis
Μέλος


Μέλος από: 11 Ιούν 18
Δημοσιεύσεις: 5
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 28, 2018 08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα.
Σε ευχαριστώ πολύ! Μέχρι στιγμής όλα καλά. Δεν έχω παρατηρήσει κάτι.
Αυτό που παρατήρησα (ύστερα από χρόνια που είχα μόνο 1600αρια) είναι η τρομερή οικονομία στα καύσιμα! Με 13λ βγάζω 300-310 χιλιόμετρα εντός πόλης! LoL Φυσικά πάντα κάνω νορμάλ οδήγηση, δεν το ζορίζω το αμάξι κι έχω ελαφρύ πόδι. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 05, 2018 12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωστονα τον συντοπίτη.
Τι χρώμα το πήρες? Για να σου κορνάρω πουθενά αν σε πετύχω.
Εγω το εχω δώσει καιρό βέβαια το αυτοκίνητο...
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sakis
Μέλος


Μέλος από: 11 Ιούν 18
Δημοσιεύσεις: 5
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 06, 2018 07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από Ναύπλιο είσαι; Έλα ρε πατριώτη! LoL Αυτό του άβαταρ μου έχω. Κόκκινο. Ναι κόρναρε κι αν σε προλάβω θα σε ρωτήσω ¨από clubcuore.gr¨? LoL Γιατί το έδωσες μωρέ; Δεν έμεινες ευχαριστημένος η πήρες κάποιο άλλο πιο καινούριο μοντέλο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 06, 2018 15:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.clubcuore.gr/forum/viewtopic.php?t=341

Η αλήθεια είναι ότι εμεινα πολυ ευχαριστημένος για οσο καιρό το κράτησα αλλα δεν θα το ξαναέπερνα λογω του πολυ σοβαρού προβλήματος στο μοτερ του l276
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sakis
Μέλος


Μέλος από: 11 Ιούν 18
Δημοσιεύσεις: 5
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 07, 2018 09:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά, αυτό μπορεί να συμβεί στο κάθε αμάξι. Έχω δει βλάβη μηχανής και σε Γερμανικά και σε Ιαπωνικά αλλά ξέρω και πολλούς που τα έχουν πάρα πολλά χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα! Είναι μη σου τύχει. Sad Δεν νομίζω όμως να είναι αυτός λόγος ώστε να ξενερώσουμε με τη μία και να μη ξανά πάρουμε άλλο αμάξι της ίδιας μάρκας. Πχ πολλοί λένε για τα Γαλλικά/Ιταλικά κτλ για βλάβες κι άλλα προβλήματα. Κι όμως εγώ είχα κι έμεινα ευχαριστημένος, όπως και κάποιοι φίλοι μου. Όλα βγάζουν προβλήματα, ακριβό η φθηνό αμάξι όλων των εταιριών! Αν αρχίσω να σου λέω για προβλήματα που έχω δει κι ακούσει (για bmv, μερσέντες, μιτσουμπίση, σουζούκι κτλ) θα γράφω για μέρες και θα καταλήξουμε σε 150-200 σελίδες του θέματος αυτού! LoL Εκτός κι αν κάποια μοντέλα (παρτίδες) είχαν πρόβλημα από το εργοστάσιο. Εγώ πως μπορώ να δω ποια έκδοση έχω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 07, 2018 09:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σάκη η αλήθεια είναι ότι πολλά παιδιά εδώ μέσα είχαν και έχουν προβλήματα με τον κινητήρα οπότε δε μπορώ να δεχτώ πως είναι τυχαίο. Το δικό μου ηταν απο τα πρώτα μοντέλα L276 Απρίλιος 2008 αγορά καινούργιο απο Daihatsu στην Άρια. Κυκλοφορεί αλλο ενα ακόμα αγορασμένο κοντινές ημερομηνίες με το δικό μου, χρώματος μαύρου το οποίο βαριά να έχει 80.000χλμ τώρα.
Το πρόβλημα στο δικό μου βγήκε μετα τα 200.000χλμ.
Απο ιδιώτη αγόρασες η μάντρα? Χιλιόμετρα?
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γνωριμία Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης