Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 15:45

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
κυκλωμα ψυγειου

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Μηχανικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vagicuore
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούλ 13
Δημοσιεύσεις: 7
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 15, 2013 14:50    Θέμα δημοσίευσης: κυκλωμα ψυγειου Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα!!! επειδη εχω ενα θεματακι με το cuore L701 μετα τα 100 km μου ανεβαζει θερμοκρασια.. εχω ελεγξει το ψυγειο κ ειναι κομπλε επεισης μολις εκανα κ ρεκτιφιε στο μοτερ! μπορει καποιος να μου στειλει μια φωτογραφια που θα δειχνει που μπαινουν τα κολαρα απο το ψυγειο στον κινητηρα?? εχω την εντυπωση πως κατι μου πειραξανε εκει γιατι δεν μου το εκανε ποτε αυτο.. αν εχετε καποια παρατηρηση η καμια ιδεα πειτε την μηπως με βοηθησετε! ευχαριστωωω!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 16, 2013 18:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλωσήλθες

Το βεντιλατέρ το έλεγξες αν λειτουργεί ή δεν ανοίγει καθόλου; Την ασφάλειά του την είδες; Ο θερμοστάτης είναι οκ; Γιατί δε πας σ'αυτούς που σου έκαναν το μοντάρισμα να ρίξουν μια ματιά; Αλήθεια, γιατί έκανες ρεκτιφιέ;
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vagicuore
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούλ 13
Δημοσιεύσεις: 7
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 16, 2013 21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε Δημητρη ολα καλα τελικα.. μου ειχαν βαλει αναποδα τουσ σωληνες απο το ψυγειο επανω στην ψυξη του μοτερ! δεν το βρηκε κανενας μηχανικος παρα μονος μου με ψαξιμο.. ολα ειναι κομπλε τωρα! εκανα ρεκτιφιε γιατι ειχα αλλαξει φλατζα πριν ενα χρονο ο οποιος εκανε κ την πατατα με τους σωληνες κ μου εκαψε παλι φετος και ο λογος προφανος ηταν αυτος (η ψυξη του μοτερ) γιατι δεν το ετρεχα κ πολυ΄.. το μονο θεμα που εχω τωρα ειναι οτι οι στροφες ειναι πολυ ανεβασμενες 1.200 και θα παω αυριο στην δαιηατσυ να μου το δουν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Μηχανικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης