Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 16:36

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Αγορά cuore?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mpous
Μέλος


Μέλος από: 06 Μάϊ 09
Δημοσιεύσεις: 8
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 07:48    Θέμα δημοσίευσης: cuore Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai παλι cuore.
πιστευω πως το cuore εκδοση HG ειναι πολυ καλυτερο απο τον ανταγωνισμο. Μπορει ανετα να συγκριθει με αυτοκινητα απο ποιο μεγαλες κατηγοριες. Η σχεδιαση του ειναι απιθανη, μπορεις να κανεις μετακομιση να πας σουπερμακετ, να μεταφερεις 5 ατομα ... με αυτοκινητο που ειναι ελαχιστα πιο μακρυ απο smart. επισης ειναι και το πιο γρηγορο, ζωηρο που εχω οδηγηση απο τα μικρα κανει την μετακινηση στην πολη παιχνιδι.

Το sirion παλι δεν ειναι κατι ιδιαιτερο για να μπλεξεις με την AGRIPAN. Εχεις πολλες καλες επιλογες για να μην παρεις sirion.

H Agripan πραγματικα ειναι ανασταλτικος παραγοντας. Δεν νομιζω οτι θα ξαναμπλεκα μαζι τους. Εχουν θαψει τα αυτοκινητα κανονικα.
Οταν αγορασα το Cuore μου ειχε κανει εντυπωση η συμπεριφορα τους. Δεν κανανε καμια εκπτωση στα μετρητα ενω ολες οι αλλες εταιρειες κατεβαζαν την τιμε 1000 με 1500 ευρω συν δωρα και εξτρα. Ηταν στο στυλ "αμα θες αν δεν θες να ....". Δηλαδη ουτε την προμηθεια της τραπεζας δεν αφαιρουσαν που ολοι βαζουν μεσα στην τιμη (στα υποτεθεμενα μετρητα και ατοκες δοσεις)
Αλλα πιστευα οτι το Cuore ηταν μοναδικο για την χρηση που το ηθελα και ετσι το πηρα. Τωρα βεβαια που βλεπω και τα ανταλλακτικα ισως επρεπε να ειχα παρει Porsche τελικαThinking .
Οταν στο service τους ειπα πως στην ΒΜW πληρωνω πιο λιγα για σερβις και βαζουν τα διπλασια λαδια κτλ σχεδον με εβρισαν, ειπαν πως οι BMW ειναι για πεταμα για αυτο και εγω αναγκαστηκα και πηρα CUORE και αλλες βλακειες του ιδιου επιπεδου.

Το Cuore ομως ειναι τελειο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 17:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως υπάρχει στο νέο cuore υποδοχή για aux?
Μακάρι να έχει!!!!!!!!
νόμιζα οτι δεν είχε , αλλά σε μια φώτο στο ίντερνετ http://falirovice.com/blog/wp-content/uploads/2007/10/cuore02.jpg δείχνει ότι κάπου εκεί δεξιά έχει μια μικρή υποδοχή..... Thinking ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wilder έγραψε:
Μήπως υπάρχει στο νέο cuore υποδοχή για aux?
Μακάρι να έχει!!!!!!!!
νόμιζα οτι δεν είχε , αλλά σε μια φώτο στο ίντερνετ http://falirovice.com/blog/wp-content/uploads/2007/10/cuore02.jpg δείχνει ότι κάπου εκεί δεξιά έχει μια μικρή υποδοχή..... Thinking ...


Η φωτογραφία που παραθέτεις δεν εμφανίζεται.......
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 17:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

digibill έγραψε:
Wilder έγραψε:
Μήπως υπάρχει στο νέο cuore υποδοχή για aux?
Μακάρι να έχει!!!!!!!!
νόμιζα οτι δεν είχε , αλλά σε μια φώτο στο ίντερνετ http://falirovice.com/blog/wp-content/uploads/2007/10/cuore02.jpg δείχνει ότι κάπου εκεί δεξιά έχει μια μικρή υποδοχή..... Thinking ...


Η φωτογραφία που παραθέτεις δεν εμφανίζεται.......

Α ναι, sorry, θα προσπαθήσω ξανά http://www.automotopress.gr/images/Daihatsu_CuoreNew_14.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 18:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wilder έγραψε:

Α ναι, sorry, θα προσπαθήσω ξανά http://www.automotopress.gr/images/Daihatsu_CuoreNew_14.jpg


Πού ακριβώς βλέπεις την υποδοχή aux? Thinking
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 18:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

digibill έγραψε:
Wilder έγραψε:

Α ναι, sorry, θα προσπαθήσω ξανά http://www.automotopress.gr/images/Daihatsu_CuoreNew_14.jpg


Πού ακριβώς βλέπεις την υποδοχή aux? Thinking
αριστερα απο το ντουλαπάκι του συνοδηγού....?
λες να βλέπω ότι θέλω?
Dizzy
Whistling
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 18:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wilder έγραψε:
digibill έγραψε:
Wilder έγραψε:

Α ναι, sorry, θα προσπαθήσω ξανά http://www.automotopress.gr/images/Daihatsu_CuoreNew_14.jpg


Πού ακριβώς βλέπεις την υποδοχή aux? Thinking
αριστερα απο το ντουλαπάκι του συνοδηγού....?
λες να βλέπω ότι θέλω?
Dizzy
Whistling


Αριστερά από το ντουλαπάκι είναι το...... γαντζάκι (!!) για να κρεμάς σακουλίτσες......
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 08, 2009 18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

digibill έγραψε:
Wilder έγραψε:
digibill έγραψε:
Wilder έγραψε:

Α ναι, sorry, θα προσπαθήσω ξανά http://www.automotopress.gr/images/Daihatsu_CuoreNew_14.jpg


Πού ακριβώς βλέπεις την υποδοχή aux? Thinking
αριστερα απο το ντουλαπάκι του συνοδηγού....?
λες να βλέπω ότι θέλω?
Dizzy
Whistling


Αριστερά από το ντουλαπάκι είναι το...... γαντζάκι (!!) για να κρεμάς σακουλίτσες......
α ναι
κοντα επεσα...
χαχαχα
LoL
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 09, 2009 17:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LoL LoL LoL
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
agrocuore
Μέλος


Μέλος από: 15 Μάρ 09
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 09, 2009 23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cuore να πάρεις με κλειστά μάτια... Ένα μήνα το έχω και σχεδόν έχω καταργήσει το μεγάλο μου αμάξι ακόμη και για τα ταξίδια...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ αυτοκίνητο σε όλα του και κυρίως στην κατανάλωση και ακόμη περισσότερο στους ΧΩΡΟΥΣ!!! Στο ταξίδι ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ και ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΑΤΑ ταξιδεύω με ταχύτητες 120-140 χ.α.ω.
_________________
Cuore L276 H(igh)G(ain)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 11, 2009 07:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

agrocuore έγραψε:
Cuore να πάρεις με κλειστά μάτια... Ένα μήνα το έχω και σχεδόν έχω καταργήσει το μεγάλο μου αμάξι ακόμη και για τα ταξίδια...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ αυτοκίνητο σε όλα του και κυρίως στην κατανάλωση και ακόμη περισσότερο στους ΧΩΡΟΥΣ!!! Στο ταξίδι ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ και ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΑΤΑ ταξιδεύω με ταχύτητες 120-140 χ.α.ω.

Και εγω προς cuore κλείνω.
Ούτως ή άλλως σπάνια οδηγώ σε μεγάλες ταχύτητες, πηγαίνω με 100-130 σε εθνική οδό, άσε που στον περιφερειακό και στον δρόμο για Χαλκιδική έχουν βάλει και άλλες κάμερες Mad .
Θα το κάνω πάντως ένα test drive, ετσι για το τυπικό. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pepe
Μέλος


Μέλος από: 20 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 50
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 12, 2009 07:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ απόλυτα με τα όσα έγραψε ο Mpoys πιο πάνω:
Τέλειο αυτοκίνητο το cuore σε όλα
Μα...ες οι της AGRIPAN.

Ελπίζω να μην το βρούμε μπροστά μας...
_________________
Λευκό HG Cuore 2009 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Braindead
Συντονιστής


Μέλος από: 30 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 59
Φύλο:
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 12, 2009 09:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Moνο εγω ειμαι ευχαριστημενος απο την αντιπροσωπεια ρε παιδια? Thinking

Παρολα αυτα,το αυτοκινητακι ειναι εργαλειο...Με το καλο Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pepe
Μέλος


Μέλος από: 20 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 50
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 13, 2009 11:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε braindead, εγώ δεν έχω ακόμα πάρε δώσε με την αντιπροσωπεία αλλά από αυτά που έχω διαβάσει δεν είναι λίγο περίεργα τα εξής:

1) Δεν κάνουν καμία έκπτωση όταν όλα τα άλλα αυτοκίνητα έχουν πέσει σημαντικά. Το HG με μεταλλικό χρώμα και τέλη φτάνει τα 11200, όταν ο ανταγωνισμός έχει ρίξει αρκετά τις τιμές.
2) Αυτό που λένε με τα λάστιχα μου ακούγεται τραγικό. Είναι δυνατό να ψάχνεις να βρεις λάστιχα που να του ταιριάζουν με το ντουφέκι?
3) Τα service του και τα ανταλλακτικά είναι ακριβούτσικα.

Εσύ που λες ότι είσαι ικανοποιημένος, γιατί το λες?
_________________
Λευκό HG Cuore 2009 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 13, 2009 18:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό με τα λάστιχα δε παίζει, εγώ τα παρήγγειλα και τα χα την άλλη μέρα Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης