Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 20:25

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Αγορά cuore?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Braindead
Συντονιστής


Μέλος από: 30 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 59
Φύλο:
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 06, 2009 12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απολυτα Yahoo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pepe
Μέλος


Μέλος από: 20 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 50
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 06, 2009 20:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα που ήμουν έτοιμος να πάω να το κλείσω σε άσπρο HG προέκυψε το εξής:

Μία αντιπροσωπεία DAIHATSU πουλάει το HG σε πράσινο χρώμα με 2000 χλμ 8500 ευρώ. Είναι από αυτά που έχει για test drive.

Λίγο το σκέφτηκα, ρώτησα από εδώ και από εκεί και τελικά θα το πάρω αύριο το πρωι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pepe
Μέλος


Μέλος από: 20 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 50
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 07, 2009 20:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά άνθρακες ο θησαυρός. Σας παραθέτω την καταγγελία που έκανα σήμερα στο autotriti.gr και στην Daihatsu:

"""Αγαπητοί κύριοι,
Θα ήθελα να κάνω την εξής καταγγελία. Στις αγγελίες για τα μεταχειρισμένα του περιοδικού autotriti βρήκα την παρακάτω:


DAIHATSU CUORE - HG, 2008, 1000κυβ.
2000χλμ., ΠΡΑΣΙΝΟ, μεταλ. χρώμα, full extra, ΜΠΟΥΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, τηλ. 27520 24930 CODE:10130154

Επειδή ήμουν λίγες ώρες πριν αγοράσω ένα καινούργιο Cuore μου φάνηκε ενδιαφέρουσα η περίπτωση. Πήρα τηλέφωνο στις 6/3/2009 τον κύριο Μπούνο όπου μίλησα τρεις φορές μαζί του και μου είπε ότι έχει την αντιπροσωπεία της Daihatsu στο Ναύπλιο και ότι το αυτοκίνητο είναι από αυτά που έχουν οι αντιπροσωπείες για ίδια χρήση, ότι είναι 8 μηνών, ότι έχει κάνει 2000 χλμ και όταν τον ρώτησα αν είναι σε καλή κατάσταση μου είπε του κουτιού. Στη συνέχεια του είπα ότι είμαι από Αθήνα και ότι ήθελα να με διαβεβαιώσει ότι ισχύουν τα παραπάνω γιατί θα ερχόμουν από Αθήνα και ότι είναι αμαρτία να κάνω όλο το ταξίδι και να μην είναι έτσι τα πράγματα. Μου ξαναεπιβεβαίωσε ότι είναι σαν καινούργιο.

Ξεκίνησα την επόμενη 7/3/2009 με τη σύζυγο και 2 παιδιά και έκανα το ταξίδι για το Ναύπλιο όπου διαπίστωσα ότι το αυτοκίνητο είναι του 12/2007 δηλαδή 15 μηνών και όχι 8. Τα χιλιόμετρα που είχε κάνει ήταν 5800 και όχι 2000 ενώ ήταν γρατζουνισμένο και στις 4 γωνίες του, στην πίσω δεξιά πόρτα, στους καθρέπτες του και είχε και βαθουλώματα σε διάφορα άλλα σημεία του.

Σας τα γράφω αυτά απλά για να σας ενημερώσω για τον εν λόγω κύριο που με έβαλε σε μία μεγάλη ταλαιπωρία ψευδόμενος ασύστολα δυσφημίζοντας έτσι έμμεσα και την εταιρεία σας

Με τιμή, ένας πιθανότατα κάτοχος αυτοκινήτου της εταιρείας σας και ευελπιστώντας ότι στην περίπτωση που προχωρήσω στην αγορά του Cuore ότι δεν θα έχω παρόμοια αντιμετώπιση από άλλη αντιπροσωπεία.""""


Αυτά οπότε ξαναγυρνάω στο αρχικό μου πλάνο, να αγοράσω καινούργιο δηλαδή HG λευκό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Braindead
Συντονιστής


Μέλος από: 30 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 59
Φύλο:
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 08, 2009 16:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xαιρομαι που η απαραδεκτη σταση του συγκεκριμενου δεν σε εκανε να αλλαξεις γνωμη σχετικα με το αυτοκινητο.Ειμαι σιγουρος οτι με τον καιρο 8α δικαιω8εις με την επιλογη σου Look around
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
stk
Μέλος


Μέλος από: 02 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 60
Φύλο:
Τόπος: Χολαργός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 09, 2009 14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΛΕΟΣ

Τι καταγγελία ??? Εμενα θα μου είχε ανέβει το αίμα στο κεφάλι κ του κατέβαζα καμιά βιτρίνα του παλιο μην πω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pepe
Μέλος


Μέλος από: 20 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 50
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 09, 2009 15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειχα πάει με τα παιδιά 4,5 και 2,5 χρονών και δεν είχα διάθεση για να αρχίσω τα γαλλικά... Ίσως πάλι να έπαιξε ρόλο ότι σαν να είχα ένα προαίσθημα και κρατούσα μικρό καλάθι. Βέβαια επειδή είχα αυτό το προαίσθημα τον είχα ρωτήσει τρεις φορές στο τηλέφωνο αν τα πράγματα είναι όπως τα λέει και επέμενε. Όταν του είπα εκεί βρε άνθρωπέ μου δε σε ρώτησα η απάντησή του ήταν ε εντάξει και καινούργιο να το πάρεις σε λίγο καιρό έτσι δεν θα γίνει?? (!) Μετά μου είπε ότι έχει φανοποιείο και ότι θα μου το φτιάξει και δεν θα φαίνεται τίποτα, ή να μου δώσει καινούργιο με κάποια έκπτωση και να μου το παραδώσει και στην Αθήνα, αλλά άμα δεν υπάρχει εμπιστοσύνη δεν υπάρχει τίποτα...

Τελικά παρήγγειλα (όχι από αυτόν βέβαια!) σήμερα το λευκό HG Cuore μου, οπότε σε καμιά 10ρια εργάσιμες που μου είπαν θα σας πω τις εντυπώσεις μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 06, 2009 16:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ' οτι φαίνεται σε λιγο καιρό σκέφτομαι να αλλάξω το αμαξι μου και να αγοράσω κάτι καινούργιο.
Παρακολουθώ τα διάφορα forum εδώ και πολυ καιρό, και έχω καταλήξει σε 2 αμάξια :
1) Sirion 1.3
2) Cuore HG

Τώρα θα μου πείτε ο΄τι είναι σε διαφορετικες κατηγορίες, και θα έχετε και δίκιο, αλλά τι να κάνω ρε παιδιά εκεί κατέληξα... Smile

Το δίλλημα αυτό υπάρχει για τους εξής λόγους, αν μερικοί τους φαίνονται γελοίοι...μπορεί να έχουν και δίκιο....οπότε πάμε λοιπόν.

1) ΔΕΝ θα είναι ως 2ο αυτοκίνητο, αλλά ως 1ο.
2) Μου αρέσει ΠΑΡΑ πολύ εσωτερικά το Cuore, εξωτερικά δεν τρελαίνοναι (ιδιαίτερα η σχεδίαση με τα φανάρια πίσω).
3) Το Sirion, μου αρέσει και εξωτερικά και εσωτερικά , με μόνο αρνητικό για εμένα ο πίνακας των οργάνων (σχεδιασμός, άσπρο καντράν, ψηφιακό δείκτη βενζίνης...κτλ).

Ως χρήση το αμάξι θα έχει
1) μια καθημερινή απόσταση 10-15 χλμ για να πηγαίνω στην δουλειά μου
2) 5 με 6 φορές την εβδομάδα θα πηγαίνει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης (ας όψεται το αίσθημα In Love ), και εδώ για όσους ξέρουν βρίσκεται το ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ για παρκάρισμα....
3) Η συχνότητα των ταξιδιών δεν θα είναι μεγάλη, το πολυ 1 τον μήνα, και οι αποστάσεις με πήγαινε -έλα που δεν θα υπερβαίνουν τα 300 χλμ.

Η αλήθεια είναι ότι κλείνω πιο πολύ προς το Cuore, με τις ανησυχίες όσον αφορά στα ανταλλακτικά και τα ακριβά service να υπάρχουν πάντα, όχι και ότι το Sirion πέφτει παρακάτω αλλά λέμε τώρα.
Επίσης ξέχασα να αναφέρω και την κατανάλωση, αλλά νομίζω πως δεν έχουν και τόσο μεγάλη διαφορά.
Ευχαριστώ , είμαι όλος αυτιά.... Smile Thinking
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 06, 2009 17:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wilder έγραψε:

Επίσης ξέχασα να αναφέρω και την κατανάλωση, αλλά νομίζω πως δεν έχουν και τόσο μεγάλη διαφορά.
Ευχαριστώ , είμαι όλος αυτιά.... Smile Thinking


Φυσικ'ακαι έχουν σοβαρή διαφορά στην κατανάλωση!! Εξάλλου μιλάμε για 1000άρι και 1300άρι!!

Για αυτά που μας περιγράφεις νομίζω ότι το cuore είναι πιο χρήσιμο......
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 06, 2009 17:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

digibill έγραψε:
Wilder έγραψε:

Επίσης ξέχασα να αναφέρω και την κατανάλωση, αλλά νομίζω πως δεν έχουν και τόσο μεγάλη διαφορά.
Ευχαριστώ , είμαι όλος αυτιά.... Smile Thinking


Φυσικ'ακαι έχουν σοβαρή διαφορά στην κατανάλωση!! Εξάλλου μιλάμε για 1000άρι και 1300άρι!!

Για αυτά που μας περιγράφεις νομίζω ότι το cuore είναι πιο χρήσιμο......
Νομίζω πως η διαφορά δεν είναι και τόσο μεγάλη, αλλά και πάλι η κατανάλωση δεν είναι ο βασικός λόγος. Θέλω κάτι που να είναι εργαλείο αλλα να μου αρέσει (υποκειμενικό) κιόλας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 06, 2009 17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wilder έγραψε:
Απ' οτι φαίνεται σε λιγο καιρό σκέφτομαι να αλλάξω το αμαξι μου και να αγοράσω κάτι καινούργιο.
Παρακολουθώ τα διάφορα forum εδώ και πολυ καιρό, και έχω καταλήξει σε 2 αμάξια :
1) Sirion 1.3
2) Cuore HG

Τώρα θα μου πείτε ο΄τι είναι σε διαφορετικες κατηγορίες, και θα έχετε και δίκιο, αλλά τι να κάνω ρε παιδιά εκεί κατέληξα... Smile

Το δίλλημα αυτό υπάρχει για τους εξής λόγους, αν μερικοί τους φαίνονται γελοίοι...μπορεί να έχουν και δίκιο....οπότε πάμε λοιπόν.

1) ΔΕΝ θα είναι ως 2ο αυτοκίνητο, αλλά ως 1ο.
2) Μου αρέσει ΠΑΡΑ πολύ εσωτερικά το Cuore, εξωτερικά δεν τρελαίνοναι (ιδιαίτερα η σχεδίαση με τα φανάρια πίσω).
3) Το Sirion, μου αρέσει και εξωτερικά και εσωτερικά , με μόνο αρνητικό για εμένα ο πίνακας των οργάνων (σχεδιασμός, άσπρο καντράν, ψηφιακό δείκτη βενζίνης...κτλ).

Ως χρήση το αμάξι θα έχει
1) μια καθημερινή απόσταση 10-15 χλμ για να πηγαίνω στην δουλειά μου
2) 5 με 6 φορές την εβδομάδα θα πηγαίνει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης (ας όψεται το αίσθημα In Love ), και εδώ για όσους ξέρουν βρίσκεται το ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ για παρκάρισμα....
3) Η συχνότητα των ταξιδιών δεν θα είναι μεγάλη, το πολυ 1 τον μήνα, και οι αποστάσεις με πήγαινε -έλα που δεν θα υπερβαίνουν τα 300 χλμ.

Η αλήθεια είναι ότι κλείνω πιο πολύ προς το Cuore, με τις ανησυχίες όσον αφορά στα ανταλλακτικά και τα ακριβά service να υπάρχουν πάντα, όχι και ότι το Sirion πέφτει παρακάτω αλλά λέμε τώρα.
Επίσης ξέχασα να αναφέρω και την κατανάλωση, αλλά νομίζω πως δεν έχουν και τόσο μεγάλη διαφορά.
Ευχαριστώ , είμαι όλος αυτιά.... Smile Thinking

Ξάχασα να αναφέρω πως δεν είμαι παντρεμένος, οπότε no kids, προς το παρόν και για τα επόμενα 3-4 χρόνια, και πως μένω σε προάστιο της θεσ/νίκης, περίπου 15 χλμ απο το κέντρο. Αυτά τα ολίγα Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 06, 2009 20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ό,τι σε ευχαριστεί περισσότερο Smile
εγώ για το Sirion πήγαινα αλλά το εσωτερικό δε μ'άρεσε καθόλου κι έτσι πήρα το Cuore που έτυχε και έβγαινε τότε εκείνη την περίοδο, να φανταστείς ότι ούτε η διαφήμιση είχε παίξει ακόμα.

κατά τ'άλλα δεν έχουν μεγάλη διαφορά τα αμάξια, κινητήρα toyota φοράνε και τα δύο Yahoo
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Wilder
Μέλος


Μέλος από: 01 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 28
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 06, 2009 22:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
ό,τι σε ευχαριστεί περισσότερο Smile
εγώ για το Sirion πήγαινα αλλά το εσωτερικό δε μ'άρεσε καθόλου κι έτσι πήρα το Cuore που έτυχε και έβγαινε τότε εκείνη την περίοδο, να φανταστείς ότι ούτε η διαφήμιση είχε παίξει ακόμα.

κατά τ'άλλα δεν έχουν μεγάλη διαφορά τα αμάξια, κινητήρα toyota φοράνε και τα δύο Yahoo

Ελα ντε τι με ευχαριστεί?
Θα κάνω πάντως κ τα 2 αμάξια ακόμα ένα test drive , είχα κάνει κ στα 2 απο ένα πρίν κανένα χρόνο, και θα αποφασίσω.....αφού βρώ πρώτα κάποιον για να πουλήσω το δικό μου......Ελπίζω μόνο να προλάβω την μικρή αυτή μείωση που έχουν τώρα, ίσως και κάποια μελλοντική προσφορά Thinking της εταιρίας Whistling
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
karamteo
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 101
Φύλο:
Τόπος: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 07, 2009 09:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ με τη σειρά μου θα σου έλεγα ότι εφόσον είναι το πρώτο σου και μοναδικό αυτοκίνητο και θα κάνεις και ταξιδάκια, τότε ένα πιό βαρύ, πιό φαρδύ και με καλύτερο πάτημα, δηλαδή Sirion.
Βέβαια πολλοί θα αρχίσουν να λένε <<γιατί το cuore δεν κάνει για ταξίδια ?>>, ερώτηση για την οποία έχουμε αναλώσει αρκετό χρόνο σε άλλα topic.
_________________
Cuore 2008 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 07, 2009 14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως το Sirion, διαβάζω σε αγγλικά περιοδικά ότι είναι και θορυβώδες και όχι καλύτερο σε οδηγική αίσθηση.
Αλλά οι απαιτήσεις του φίλου είναι τέτοιες ( μικρές αποστάσεις, λίγα χιλιόμετρα, μπουρδελοΘεσσαλονίκη) oπου ένα Smart με τα 70 άλογα δείχνει ιδανικότερο.
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 07, 2009 14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Wilder"]
Dimitris_P έγραψε:
ίσως και κάποια μελλοντική προσφορά Thinking της εταιρίας Whistling


LoL LoL LoL LoL LoL
Εδώ γελάνε!!!

Η Agripan (Daihatsu Ελλάς) έχει δείξει μέχρι στιγμής ότι δεν την διακατέχει «διάθεση προσφορών» Frying Pan Μην βασίζεσαι λοιπόν σε αυτό....... (εγώ με αυτό το σκεπτικό περίμενα και τελικά το πλήρωσα με ~200? καπέλο Dizzy RTFM )

Τώρα, σχετικά με τα ταξίδια, και με το cuore μια χαρά πας ταξίδι, απλά ο οδηγός κουράζεται λίγο παραπάνω λόγω της θέσης οδηγήσης......

Κι εγώ πάντως προτείνω cuore, σύμφωνα με αυτά που μας περιγράφεις φίλε μου......
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης