Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Σαβ Απρ 27, 2024 16:03

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Χαίρετε
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γνωριμία
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
karamteo
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 101
Φύλο:
Τόπος: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 07, 2008 23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
καλώς ήρθες γείτονα Smile

να το χαίρεσαι Yahoo

γράψε μας εντυπώσεις στα αντίστοιχα θέματα Smile


Δημήτρη, νομίζω πρέπει να έχουμε ξαναμιλήσει σε ένα topic που είχα ανοίξει στο Forum των 4τροχών {cuore vs i10) ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 09, 2008 06:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν αποκλείεται Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Braindead
Συντονιστής


Μέλος από: 30 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 59
Φύλο:
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 01:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας κι απο μενα.Με λενε Δημητρη,ειμαι απο Σερρες και εχω ενα Cuore L251 3θ '05 (8α σας ανεβασω και φωτο,να μην μεινετε με την απορια Oops )

Συνχαρητηρια για το club,ελπιζω να γινομαστε ολλο και περισσοτεροι με τον καιρο Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλώς ήρθες συνονόματε Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
THANASIS
Μέλος


Μέλος από: 31 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 2
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 01:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geisas kai apo emena me lene thanash kai eimai fan ton cuore,eixa ena 850 ligo veltiomeno kai tora exo ena charade,dusthxos to poulisa to cuoraki alla uparxei akoma cuore sthn oikogeneia ena 1000cc tou 99 gia na to pairno kamia fora kai na thimamai oti ta cuore einai thiria.xairomai para polu pou dhmiourghthike auto to spiti ton cuore kai tha exo thneukairia na suzhto me anthropous pou agapoun auto to mikro terataki.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 31, 2008 06:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες Θανάση Smile

όντως είναι σκυλιά Yahoo
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΒΕΝΕΤΙΑ
Μέλος


Μέλος από: 26 Αύγ 08
Δημοσιεύσεις: 1
Φύλο:
Τόπος: ΝΕΑΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 28, 2008 17:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν,να συστηθώ και εγώ. Καλησπερα με λενε Βενετια. Ειμαι απο Πειραια.Δεν εχω cuore ομως εχω ενα atos prime και σκεφτομαι στο κοντινο μελλον να το αλλαξω και να αγορασω και εγω ενα cuore Smile Ψαχνοντας λοιπον πληροφοριες στο internet για το cuore σας ανακαλυψα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stk
Μέλος


Μέλος από: 02 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 60
Φύλο:
Τόπος: Χολαργός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 08, 2008 19:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εστω και καθυστερημένα (λόγω στραβομάρας..)

Καλησπέρα,
Είμαι ο Σταύρος από Χολαργό, 31 ετών, μηχανικός πληροφορικής στο επάγγελμα και τον Γενάρη παραλαμβάνω ένα κατακόκκινο Cuore HG Automatic (τελευταία στιγμή αποφάσισα ότι θέλω κ 5 αερόσακους εξού κ η καθυστέρηση..).

Εύχομαι καλή τύχη στο νέο αυτό φόρουμ κ ελπίζω το μικρό ιαπωνεζάκι να μετατράψει τον καθημερινό μου εφιάλτη στην πόλη σε κάτι πολύ πιο ήπιο ..

Μάλιστα το αγαπημένο παιχνίδι του, 14 μηνών, γιού μου τους τελευταίους μήνες είναι το φυλλάδιο του cuore (μεταξύ πολλών)... Κάτι θα ξέρει παραπάνω ... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
simos
Μέλος


Μέλος από: 29 Οκτ 08
Δημοσιεύσεις: 8
Φύλο:
Τόπος: ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 29, 2008 16:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΙΜΟΣ.ΕΧΩ ΕΝΑ CUORE TURBO 1999 μοντελο ΚΑΙ ΕΝΑ YRV TURBO.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΕΝΑ CLUB ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 30, 2008 07:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες Σίμο Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
steliosdel
Μέλος


Μέλος από: 02 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 31
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 02, 2008 00:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα! Επιτέλους ένα club cuore στην Ελλάδα, έπρεπε να έχει γίνει από καιρό, συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία σας!
Είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος ενός από τα πρώτα μοντέλα του '04, αν και οδηγώ από πιο πριν cuore μιας και η μητέρα μου έχει το προηγούμενο μοντέλο! Δηλαδή cuore από σόι!! LoL
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 02, 2008 03:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες Στέλιο Smile
καλά κάνετε Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
CAPTAIN
Μέλος


Μέλος από: 26 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 1


ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2008 23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και από εμένα με λένε Σπύρο και είμαι κάτοχος CUORE HG AUTO από τον Ιούλιο 08, το πείρα για δεύτερο αυτοκίνητο αλλά κινούμε συνέχεια με το CUORE !!! Μετά από 4 μήνες και 3000 χμ περίπου τα συμπεράσματα είναι ικανοποιητικά ! τα μόνα που βρίσκω λίγο αρνητικά είναι το γκαμπα - γκουμπα στις ανωμαλίες του δρόμου και οι αεροδυναμικοί θόρυβοι στα 100 χμ/ωρα! Όσο για την κατανάλωση δεν μου πέφτει κάτω από 6 l/h .Κατά τα αλλά ο κινητήρας ζόρικος, το auto καλό συμπεριφορά καλή, φρένα καλά. Στην κίνηση της παραλιακής το πρωί ξεκούραστο και στα στενά της πόλης ματζιβελικο! Θα τα ξαναπούμε συντόμως! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
karamteo
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 101
Φύλο:
Τόπος: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 27, 2008 00:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες στην παρέα Σπύρο.
Καλά και ασφαλή χλμ.!
_________________
Cuore 2008 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chsin7
Μέλος


Μέλος από: 30 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 8
Φύλο:
Τόπος: Gerakas

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 30, 2008 19:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας,

Μένω Γέρακα (αττικής) και σε λίγες μέρες παραλαμβάνω ένα cuore LG. Δεν είχα ποτέ ξανά Daihatsu.

Θα χρειαστώ την εμπειρία σας και ίσως και εσείς τα σχόλιά μου.

Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γνωριμία Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 5 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης