Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Παρ Μάρ 29, 2024 00:31

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
VSC+ Extra airbags

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Throttler
Μέλος


Μέλος από: 20 Αύγ 09
Δημοσιεύσεις: 8


ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 24, 2009 10:59    Θέμα δημοσίευσης: VSC+ Extra airbags Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλοι είμαι επιτέλους πολύ κοντά στην παραγγελία, έχω κατασταλάξει στο HG και σκέφτομαι να βάλω κάποιο από τα έξτρα.

"Στην λίστα του προαιρετικού εξοπλισμού περιλαμβάνονται οι πλευρικοί αερόσακοι και αυτός για τα γόνατα του οδηγού (+440 ευρώ), οι πλευρικοί μαζί με τους αερόσακο γονάτων και της οροφής (+2.300 ευρώ) Dizzy και το σύστημα ηλεκτρονικής ευστάθειας VSC (+1.650 ευρώ)"

Σκέφτομαι για πλευρικούς+γόνατα και VSC

Έχει βάλει κανείς VSC? Έχετε δει/κάνει κανένα συγκριτικό τεστ?
Αξίζει τον κόπο ή να κρατήσω τα λεφτά και να τα κάνω καλύτερες αναρτήσεις?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις και καλές γιορτές σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
karamteo
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 101
Φύλο:
Τόπος: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 25, 2009 12:39    Θέμα δημοσίευσης: Re: VSC+ Extra airbags Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Throttler έγραψε:
Φίλοι είμαι επιτέλους πολύ κοντά στην παραγγελία, έχω κατασταλάξει στο HG και σκέφτομαι να βάλω κάποιο από τα έξτρα.

"Στην λίστα του προαιρετικού εξοπλισμού περιλαμβάνονται οι πλευρικοί αερόσακοι και αυτός για τα γόνατα του οδηγού (+440 ευρώ), οι πλευρικοί μαζί με τους αερόσακο γονάτων και της οροφής (+2.300 ευρώ) Dizzy και το σύστημα ηλεκτρονικής ευστάθειας VSC (+1.650 ευρώ)"

Σκέφτομαι για πλευρικούς+γόνατα και VSC

Έχει βάλει κανείς VSC? Έχετε δει/κάνει κανένα συγκριτικό τεστ?
Αξίζει τον κόπο ή να κρατήσω τα λεφτά και να τα κάνω καλύτερες αναρτήσεις?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις και καλές γιορτές σε όλους!


Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Εάν πρόκειται να το κινείς αποκλειστικά στην πόλη, τότε το VSC μάλλον δεν το χρειάζεσαι.

Οσους περισσότερους αερόσακους τόσο καλύτερα, εάν είσαι διαθετιμένος να πληρώσεις....

Ο σχεδιασμός του αυτοκινήτου μαζί με την ακατάλληλη διάσταση ελαστικών είναι τέτοιος, που ότι και ανάρτηση να βάλεις, πιστεύω το κοπάνημα δεν το γλυτώνεις, απλώς μπορεί να περιορίσεις τις κλίσεις.
_________________
Cuore 2008 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stk
Μέλος


Μέλος από: 02 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 60
Φύλο:
Τόπος: Χολαργός

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 28, 2009 12:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όλους,

Είχα κ εγώ το ίδιο δίλημα. Τελικά έβαλα μόνο το πακέτο των αερόσακων. Συμφωνώ με τον karamteo... Νομίζω ότι δεν αξίζει τα λεφτα του το vsc για μέσα στην πόλη. Το κοπάνημα δεν το γλυτώνεις με τίποτα ότι κ να βάλεις...

Γενικώς πάντως αν έχεις τέτοιους προβληματισμούς με κλήσεις αμαξώματος, κοπανήματα, ευστάθεια στον δρόμο.... ίσως είναι καλύτερα να δεις αμαξι παραπάνω κατηγορίας γιατι με το cuore όλα τα παραπάνω τα παντρεύεσαι καθώς είναι άλυτες ιδιαιτερότητες του αυτοκινήτου (κ γενικώς της κατηγορίας)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης