Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Κυρ Απρ 28, 2024 01:22

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Cuore 3d?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikosvolou
Μέλος


Μέλος από: 16 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 3


ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 16, 2008 08:57    Θέμα δημοσίευσης: Cuore 3d? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδιά νέο μέλος εδώ!!Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το cuore ομώς καπου διάβασα πως μες στο 2008 έρχεται 3πορτη έκδοση και έκδοση eco..Καμιά πληροφορία πάνω σε αυτά έχουμε?Αξίζει να περιμένω την έκδοση eco?

πηγή εδώ: http://www.autotriti.gr/news/preview_news.asp?news_data_id=57401&category_id=72
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lb058
Μέλος


Μέλος από: 14 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 29
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 16, 2008 11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το είχα αναφέρει και εγώ σε ένα άλλο θέμα. Ενδιαφερόμουν κι εγώ γι'αυτή την έκδοση, αλλά όταν πήγα στην αντιπροσωπεία και ρώτησα, ο πωλητής μου είπε κατηγορηματικά ότι 3θυρη έκδοση δεν υπάρχει περίπτωση να βγει, γιατί έχει κάνει ειδική συμφωνία (δε θυμάμαι με ποιον) η Daihatsu να βγει μόνο 4θυρη.

Μπορεί να ήταν δράκος του πωλητή, γιατί πριν κάνα μήνα που πήρα να τον ρωτήσω κάτι που ήθελα μου ανέφερε ότι το Cuore έχει VSC, ενώ απ'όσα έχω διαβάσει και καταλάβει, το VSC είναι extra εξοπλισμός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosvolou
Μέλος


Μέλος από: 16 Ιούλ 08
Δημοσιεύσεις: 3


ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 18, 2008 08:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου..Ομως καποια πληροφορια για την εκδοση eco? Απ'οτι καταλαβα πρεπει να ειναι με start-stop του κινητηρα όπως το efficient dynamics της bmw..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης