Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Κυρ Απρ 28, 2024 18:04

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
service 50000 χλμ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 18, 2008 17:20    Θέμα δημοσίευσης: service 50000 χλμ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα πω πολλά, θα μιλήσουν οι φωτογραφίες για το τί άλλαξα και πόσο κόστισαν. Να επισημάνω ότι τα τακάκια των εμπρος φρένων είναι off. Δεν είχαν στο αποθεμά τους και έτσι θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη. Mad Mad Άρα +70 ευρώ τα original. To λάδι που ου έβαλαν ήταν συμπλήρωμα, γιατί τους πήγα το λάδι που περίσεψε από το προηγούμενο service των 43000 χλμ. Φυσικά μιλάμε για επίσημο εξουσιοδοτημένο συνεργείο.

Ακολουθούν φωτογραφίες από κινητό:

http://img507.imageshack.us/my.php?image=051508185607vx6.jpg

http://img507.imageshack.us/my.php?image=051508185704pu4.jpg

Dancing Banana Dancing Banana Dancing Banana
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 18, 2008 17:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντάξει δεν είναι υπερβολικά. Γιατί δε βάζεις ένα φίλτρο ελευθέρας ?
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 18, 2008 22:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω βρει κάπου τέτοιο φιλτρο για το CUORE. Αν μπορείς να μου βρεις θα σου είμαι ευγνώμων. Η μακακία είναι ότι τα τακάκια είναι αναλώσιμα και έπρεπε να είχαν στο απόθεμα. Πρώτη φορά ακούω για έλλειψη φρένων σε συνεργείο. Κατα τα άλλα φθηνό το service. Aλλά πρέπει να ξανατραβιέμαι στο συνεργείο 2η φορά...αστο το πρωί....πάρτο το μεσημέρι....
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 19, 2008 17:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρίξε μια ματιά εδώ βρήκα κάτι για το μοντέλο σου ('03)
1.0L Type S / X 03-> 58 Look picture F 185172



μπορείς επίσης να δεις κι από εδώ αλλά δε ξέρω τι Φ έχει το δικό σου Oops
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 23, 2008 14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως λέει και η υπογραφή μου, έχω το L251 του 04'. Τα άλλα δεν μου λεν τίποτε, σαν πληροφορία. Και πράγματι αυτή η εταιρεία έχει τελικά για το δικό μου. Πώς το παραγγέλνω?

Θα βελτιωθεί, τίποτε στην ροπή? Μήπως περσσότεροι ίπποι ή μάλλον μόνο περισσότερος θόρυβος?
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 23, 2008 19:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υποτίθεται ότι έχεις μια μικρή διαφορά στη ροπή ειδικά στις υψηλές.
δεν ξέρω τι Φ έχει το δικό σου LoL

αν πας σε κάποιον με βελτιώσεις θα μπορεί να στο παραγγείλει
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tomas133
Μέλος


Μέλος από: 13 Απρ 08
Δημοσιεύσεις: 164
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 26, 2008 10:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimitris_P έγραψε:
υποτίθεται ότι έχεις μια μικρή διαφορά στη ροπή ειδικά στις υψηλές.
δεν ξέρω τι Φ έχει το δικό σου LoL

αν πας σε κάποιον με βελτιώσεις θα μπορεί να στο παραγγείλει


όταν λες Φ τί εννοεις? Oops
_________________
Cuore L251 04'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 26, 2008 17:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τη διάμετρο Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Braindead
Συντονιστής


Μέλος από: 30 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 59
Φύλο:
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 01:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καποια στιγμη που ειχα ψαξει,ειχα βρει οτι η Jensen φτιαχνει φιλτρα για το L251.Η διαφορα 8α ειναι πολυ μικρη παντως και αν μενεις σε περιοχη που υπαρχει αρκετη σκονη (απο εργα κλπ),μαλλον 8α ηταν καλυτερα να αφησεις το "μαμα" που λογικα εχει καλυτερη κατακρατηση σκονης.

Εγω παλι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο την τοπικη αντιπροσωπεια.Πολυ καλες τιμες,ευκολια στο ραντεβου,πολυ καλη γνωση της δουλειας τους... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης