Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 22:48

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Καθίσματα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
jian_94
Μέλος


Μέλος από: 29 Αύγ 16
Δημοσιεύσεις: 11
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 30, 2019 16:09    Θέμα δημοσίευσης: Καθίσματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους, έχει θέμα το κάθισμα του οδηγού Daihatsu cuore l276 2009 η LG έκδοση. Σκέφτηκα να προχωρήσω σε αλλαγή καθίσματος απλά σκέφτομαι να κοιτάξω διαφορετικά καθίσματα από αλλά μοντέλα - μάρκες αυτοκινήτων. Έχει κάνει κάποιος κάτι παρόμοιο γενικά ώστε να μου πει για τι καθίσματα χωράνε;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
digibill
Μέλος


Μέλος από: 03 Φεβ 09
Δημοσιεύσεις: 192
Φύλο:
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 11, 2019 10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα να δεις που τελικά δεν ήταν μόνο το δικό μου!!
Μετά τα 5-6 χρόνια χρήση ςτο κάθισμα του οδηγού παρουσίασε ένα ήπιο στράβωμα στην πλάτη...... Εννοείται πως δεν έχω ασχοληθεί να το αλλάξω, μιας και έχει και πλευρικό αερόσακο (και φαντάζομαι πως θα πηγαίνει πολύ η ταρίφα...)
_________________
Cuore HG 2009 (L276)
www.yiannakos.gr
Ubuntu-GR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
jian_94
Μέλος


Μέλος από: 29 Αύγ 16
Δημοσιεύσεις: 11
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 26, 2019 16:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβώς το ίδιο θέμα και γω έχω, και τρίζει τρομερά το κάθισμα.. Σίγουρα αλλαγή πάει πάρα πολύ, ρώτησα και για επισκευή απλά και μου είπαν 70 με 90 ευρώ, οπότε σκεφτόμουν μηπως συμφερε καλύτερα η αλλαγή καθίσματος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης