Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 13:43

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Τακάκια

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Σασί και περιφερειακά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 01, 2013 20:53    Θέμα δημοσίευσης: Τακάκια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω κάνει 60+ χλμ με τα τακάκια (σκυλιά) και πλησιάζει η ώρα να τ'αλλάξω, τα καινούρια όμως που βγαίνουν είναι βιολογικού τύπου με αποτέλεσμα να τρώγονται πιο γρήγορα. Υπάρχουν ακόμα τα καλά;
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
babis
Μέλος


Μέλος από: 29 Απρ 11
Δημοσιεύσεις: 66
Φύλο:
Τόπος: salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 04, 2013 00:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εχω 30.000χλμ και προσφατα που πηγα για σερβις μου ειπε ο μηχανικος οτι θελουν αλλαγμα σε λιγο καιρο. μου φανηκε πολυ νωρις αλλα λεει οτι επειδη ειναι αυτοματο τρωγονται πιο γρηγορα ειδικα μεσα στη πολη αμα κυκλοφορεις. οποτε σε κανα μηνα θα παω να τα αλλαξω και θα σας πω. παντως για αυτα που λες τα βιολογικα δεν εχω ακουσει τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Σασί και περιφερειακά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης