Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 15:35

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
ΝΕΟΣ ΜΕ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ CUORE

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
edi38
Μέλος


Μέλος από: 21 Νοέ 09
Δημοσιεύσεις: 1
Φύλο:
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 22:35    Θέμα δημοσίευσης: ΝΕΟΣ ΜΕ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ CUORE Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια γεια σας! Εκτος απο καινουργιος στο forum ειμαι και νεος κατοχος ενος μεταχειρισμενου cuore του 99. Το αυτοκινητο θα ερθει στα χερια μου την Δευτερα. Ψαχνοντας να βρω πληροφοριες για το "νεο" μου αποκτημα επεσα επανω στο forum και αποφασισα να γινω μελος! Το θεμα μου ειναι οτι δεν βρηκα τιποτα για το σιγκεκριμενο μοντελο που ξεχασα να αναφερω ειναι ""αυτοματο""!!! Ξερει κανεις κατι για το 99αρι μου και ποσο καλο η οχι ειναι?
_________________
neoudi
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση MSN Messenger
steliosdel
Μέλος


Μέλος από: 02 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 31
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 29, 2009 11:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι σκυλιά τα μοντέλα αυτά, δεν ξέρω για το αυτόματο που πήρες, αλλά νομίζω ότι έκανες σωστή επιλογή Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης