Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 21:20

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
ΑΓΟΡΑ ΝΕΟΥ CUORE -ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΑΝΤΩΝΗΣ
Μέλος


Μέλος από: 21 Νοέ 09
Δημοσιεύσεις: 5
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 18:26    Θέμα δημοσίευσης: ΑΓΟΡΑ ΝΕΟΥ CUORE -ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟ , ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΑΣΠΡΟ. ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΜΕΣΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ. MOY ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΩΣ ΔΩΡΟ ΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ [color=darkred]ΕΠΕΙΔΗ ΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ ΑΠΟ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΤΙΜΗ 300Ε ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΗΝΟΥΝ 150.[/color] ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ CLUB ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΙΑ ΑΞΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΩΣΩΠΟΥ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 112 Ε, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΑΝΑΓΚΑΙΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΩ ΤΟ ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΟ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙ Η(ΔΙΑΖ) ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΣ ΑΥΤΙΑ!! Dizzy
_________________
antonisbas
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης