Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 21:33

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Κενά ανάμεσα μοκέτα - δάπεδο αυτοκινήτου Οδηγού Συνοδηγού

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PolicBear
Μέλος


Μέλος από: 12 Νοέ 08
Δημοσιεύσεις: 3
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 12, 2008 20:30    Θέμα δημοσίευσης: Κενά ανάμεσα μοκέτα - δάπεδο αυτοκινήτου Οδηγού Συνοδηγού Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα,

είμαι ο Γιάννης από Ηλιούπολη (40 χρονών) και εδώ και ένα μήνα είμαι κάτοχος ενός Cuore HG που το πήρα αποκλειστικά για μετακίνηση στην πόλη αφού έχω άλλο μεγάλο για ταξίδια.

Πρώτες εντυπώσεις;;; Πάρα πολύ ικανοποιημένος! Σπιρτόζικο, άνετο (εκτός από μερικά νταπ ντουπ στις ανωμαλίες του δρόμου, αξιόπιστο, ασφαλές.

Μόνο μία ένσταση.
Σήμερα που τίναξα τα πατάκια οδηγού - συνοδηγού παρατήρησα το δάπεδο.
Λοιπόν παρατήσα ότι ανάμεσα σε μοκέτα και δάπεδο του αυτοκινήτου υπάρχουν κενά (αριστερά και δεξιά, πίσω από εκεί που πατάνε τα πόδια του οδηγού συνοδηγού, κοντά στη βάση του καθίσματος).
Αυτο τα κενα μου δίνουν την αίσθηση ότι αν καταλάθος πατήσω με το βάρος μου εκεί το πόδι μου θα βουλιάξει παρασύρωντας και τη μοκέτα. Αναρωτιέμαι γιατί αυτό;;; Κακοτεχνία του μοντέλου ;;; Πειρικοπές από το κόστος παραγωγής (τι κόστος έχει το γέμισμα με λίγο αφρολέξ);;; Ελάτωμα του δικού μου αυτοκινήτου;;;

Κάθε γνώμη καλοδεχούμενη.

φιλικά Γιάννης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης