Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Παρ Μάρ 29, 2024 00:28

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Πάρτε όλοι μέρος και βοηθείστε με !!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Αυτοκίνηση
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
babis_
Μέλος


Μέλος από: 02 Αύγ 08
Δημοσιεύσεις: 1
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 02, 2008 12:47    Θέμα δημοσίευσης: Πάρτε όλοι μέρος και βοηθείστε με !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητοί φίλοι, στέλνω τους χαιρετισμούς μου σε όλους σας,

Στα πλαίσια του διδακτορικού μου που κάνω στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, διεξάγω μία έρευνα στην οποία έχω ως στόχο να μελετήσω την αγοραστική συμπεριφορά του Έλληνα κατά την επιλογή καινούριου επιβατικού αυτοκινήτου.

Με άλλα λόγια θέλω να εξετάσω τα κριτήρια που επηρεάζουν κυρίως την τελική απόφαση αγοράς καθώς και τα χαρακτηριστικά εκείνα που έχουν τη μεγαλύτερη βαρύτητα όταν επιλέγουμε καινούριο αυτοκίνητο.

Όπως καταλαβαίνετε ψάχνω κόσμο που να αγαπά το αυτοκίνητο και να θέλει να με βοηθήσει συμμετέχοντας στην έρευνά μου. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να σκεφτώ πως αυτό το forum θα ήταν μία πολύ καλή επιλογή.

Είναι μία καθαρά προσωπική προσπάθεια στην οποία ευγενικά μου προσέφερε χώρο στην ιστοσελίδα του το περιοδικό top gear για να αναρτήσω το ερωτηματολόγιο μου.

Έτσι λοιπόν ζητώ τη βοήθειά σας και σας παρακαλώ να μπείτε στο παρακάτω link για να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο της έρευνάς μου σχετικά με την επιλογή και αγορά καινούριου αυτοκινήτου.

http://www.topgear.gr/surveys/1

Βοηθείστε με να μαζέψω δεδομένα για την έρευνα του διδακτορικού μου... Είναι πολύ σημαντικό για εμένα !!!

Καθώς όλοι σας είστε λάτρεις του αυτοκινήτου (όπως και εγώ), πιστεύω πως θα το βρείτε αρκετά ενδιαφέρον και θα σας βοηθήσει να συνειδητοποιήσετε καλύτερα τι είναι αυτό που τελικά ζητάτε από ένα αυτοκίνητο...

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων και περιμένω τα σχόλιά σας !!!

Για οποιοδήποτε σχόλιο, ερώτηση κτλ είμαι πάντα στη διάθεσή σας...
Σας χαιρετώ και πάλι και ελπίζω να τα λέμε Smile !!!

Με εκτίμηση,
Μπάμπης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Αυτοκίνηση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης