Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 19:20

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΜΠΙΝΑΣ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Μηχανικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 15, 2011 21:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α να χαθούνε οι λεμέδες....60? δηλαδή για το πλαστικό.....
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλέξανδρος
Μέλος


Μέλος από: 16 Φεβ 08
Δημοσιεύσεις: 54
Φύλο:
Τόπος: Saint Jim

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 16, 2011 14:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mitsubae έγραψε:
Α να χαθούνε οι λεμέδες....60? δηλαδή για το πλαστικό.....

Χ 2
_________________
Cuore 2008 (L 276)
http://kalofagades.pblogs.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 16, 2011 18:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορούμε να κάνουμε το εξής. Κάποιος που το έχει αγοράσει μπορεί να το δώσει κάπου και να φτιάξει ένα καλούπι με κόστος ελάχιστο, πλαστικό είναι όχι inox και το δίνουμε εμείς σε χαμηλότερη τιμή Thinking Yahoo
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 16, 2011 19:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορώ να ρωτήσω αν γίνεται καλούπι αυτό που έχω εγώ και να το κάνουμε από πολυεστέρα ή όποιο άλλο υλικό.

Σκοπός μας δεν πρέπει να είναι να το πουλήσουμε, αλλά να το δώσουμε στην τιμή κόστους σε όποιον το θέλει αντί να το πληρώσει στην Agripan.
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 16, 2011 22:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακριβώς αυτό Smile
οι car audio μάστορες θα ξέρουν σίγουρα να το κάνουν καθώς φτιάχνουν ειδικά καλούπια από πολυεστέρα
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
babis
Μέλος


Μέλος από: 29 Απρ 11
Δημοσιεύσεις: 66
Φύλο:
Τόπος: salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 16, 2011 22:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλέξανδρος έγραψε:
Mitsubae έγραψε:
Α να χαθούνε οι λεμέδες....60? δηλαδή για το πλαστικό.....

Χ 2


τι να κανουμε οι κιτρινιαριδες μας εκμεταλλευονται.
οι αντιπροσωπιες δεν φταινε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ioannis
Μέλος


Μέλος από: 07 Αύγ 10
Δημοσιεύσεις: 27
Φύλο:
Τόπος: Πατρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 17, 2011 23:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις αντιπροσωπιες ειναι το προβλημα και αυτες φταινε για τις τοσο υψηλες τιμες των ανταλλακτικων.
_________________
Cuore 2004 L251
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
airman
Μέλος


Μέλος από: 07 Φεβ 10
Δημοσιεύσεις: 1
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 17, 2011 08:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά καλημέρα ξέρει κανείς εάν είναι ίδια περίπτωση και για το sirion 08 1000cc το να αλλαχτεί το φίλτρο του air contition?
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostaskof
Μέλος


Μέλος από: 11 Δεκ 18
Δημοσιεύσεις: 1
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 19:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα. Παιδια να ρωτησω εαν υπαρχει μονο καπακι μπροστα? Εγω απο οτι ειδα στο δικο μου δεν εχει αλλαχτει ποτε ειναι κλειστο ενιαιο. Αρα πρεπει να το σπασω κ να βαλω φιλτρο. Τι προτεινετε? Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostas_ms
Μέλος


Μέλος από: 17 Ιούλ 17
Δημοσιεύσεις: 20
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 17, 2019 03:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kostaskof έγραψε:
Καλησπερα. Παιδια να ρωτησω εαν υπαρχει μονο καπακι μπροστα? Εγω απο οτι ειδα στο δικο μου δεν εχει αλλαχτει ποτε ειναι κλειστο ενιαιο. Αρα πρεπει να το σπασω κ να βαλω φιλτρο. Τι προτεινετε? Ευχαριστω


Φιλε σωθηκες το club ειναι νεκρο. Εγω προσωπικα δεν εχω ιδεα τι παιζει εμ το φιλτρο ευτυχως το θυμηθηκα τωρα. Επι την ευκαιρια να σε ρωτησω. Το δικο σου καιει λαδια;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 17, 2019 21:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες καλησπέρα.
Είναι αλήθεια πως το forum νέκρωσε γιατί αρκετοί αλλάξαμε αυτοκίνητο.
Αν υπάρχει σκέτο καπάκι μπροστά δε γνωρίζω. Στη θέση σου θα ρωτούσα σε αντιπροσωπεία η σε after market.
Αυτό που γνωρίζω σίγουρα είναι πως το cuore (L276) καίει λάδια!
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Saloufas
Μέλος


Μέλος από: 26 Φεβ 19
Δημοσιεύσεις: 5
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 15, 2019 06:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εμένα δεν έχει κοπεί στο σημείο άρα δεν έχει φίλτρο καθόλου, και προφανώς επειδή ο προηγούμενος δεν θα ήξερε πως αλλάζει βλέπω σπασμένο το αριστερό κλιπ από το πιο κάτω καπάκι όπως ακριβώς ο φίλος στις φωτογραφίες. Look around
πολύ χρήσιμο το νήμα και οι πληροφορίες, μπράβο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 23, 2019 11:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστούμε! Yahoo
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostas_ms
Μέλος


Μέλος από: 17 Ιούλ 17
Δημοσιεύσεις: 20
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 05, 2019 16:39    Θέμα δημοσίευσης: Φιλτρο καμπινας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρηκα σε συνεργειο της πολης μου afterMarket φιλτρο καμπινας με το καπακι 20?. Πρεπει να κυκλοφορουνε αρκετα πλεον, σε σχεση me το 2007+ που μολις είχε κυκλοφορησει το τελευταιο Cuore και το εβρισκες μονο στην αντιπροσωπεια με 80?.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
karamteo
Μέλος


Μέλος από: 06 Ιούν 08
Δημοσιεύσεις: 101
Φύλο:
Τόπος: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 05, 2019 23:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: Φιλτρο καμπινας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kostas_ms έγραψε:
Βρηκα σε συνεργειο της πολης μου afterMarket φιλτρο καμπινας με το καπακι 20?. Πρεπει να κυκλοφορουνε αρκετα πλεον, σε σχεση me το 2007+ που μολις είχε κυκλοφορησει το τελευταιο Cuore και το εβρισκες μονο στην αντιπροσωπεια με 80?.


Δώσε στοιχεία φίλτρου αν μπορείς (μάρκα και κωδικό)
_________________
Cuore 2008 (L276)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Μηχανικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης