Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Παρ Φεβ 22, 2019 16:37

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Cuore '99

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gkantas1973
Μέλος

Μέλος από: 05 Αύγ 18
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 05, 2018 15:04    Θέμα δημοσίευσης: Cuore '99 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι σε αναζήτηση μικρού μεταχειρισμένου και έχω σχεδόν καταλήξει στο Cuore του '99 (λόγω χαμηλού προϋπολογισμού). Έχει κάποιος εμπειρία από το εν λόγω μοντέλο; Από άποψη κάλυψης ανταλλακτικών και κόστους συντήρησης; Αξίζει να το αγοράσω; Αν ναι, τι θα πρέπει να προσέξω;[/b]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
elcano
Μέλος

Μέλος από: 19 Αύγ 18
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2018 21:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν εννοεις το cuore l701 αξιζει με 1000. ειμαι κατοχος εδω και εικοσι χρονια , πρωτος ιδιοκτητης,δεν εχει παρουσιασει τιποτα απολυτως , ο κινητηρας λειτουργει σαν την πρωτη μερα , και εχει 332.000 χιλμ ολα σε ταξιδια. Απο ανταλλακτικα και συνεργεια δεν εχω εμπειρια απο αλλα αυτοκινητα, καθως δεν χρειαστηκε να εχω αλλο, εμενα μου φαινονται ακριβουτσικα, αλλα γενικα βρισκω. Το θεμα ειναι οτι δεν θα χρειαστεις ανταλλακτικα αναλωσιμα συχνα οπως σε αλλες μαρκες. γενικα αν το οδηγας ηπια και το προσεχεις θα βαρεθεις να το εχεις. ημουν απο τους πρωτους που αγορασα το μοντελο αυτο, μαζι με καποιον αλλον που αυτος τωρα εχει φτασει τα 480.000 χιλιομετρα απροβληματιστα, απλα και οι 2 τα προσεχουμε.παντως εχω βρει καβατζες και κανω πολυ φτηνα τα σερβις. Για να καταλαβεις λαδια , μπουζι, φιλτρο αερα, φιλτρο λαδιου , ολα μαζι 45 ευρω. Εχω συναντησει καποιον που τον χαιρετισα στον δρομο και μου ειχε πει οτι το δικο του ειχε προβληματα, λογω του οτι η γυναιακα το δεν του αλλαζε ουτε λαδια οταν της το ειχε αφησει για καιρο που ελειπε, οποτε θα πρεπει να προσεξεις και να σκαναρεις τον ιδιοκτητη απο το αν ειναι νοικοκυρης γενικα, φαινετα απο το ποσο καθαρο το εχει, αν ξερει λεπτομερειες κλπ. και φυσικα να ειναι ατρακαριστο. Για μενα αξιζει να το παρεις απλως ψαξτο. Οτι βοηθεια θελεις ρωτα με επειδη το εχω ζησει και το ξερω ολα αυτα τα χρονια. επισης αν βγεις στο ψαξιμο θα σου προτεινα το απλο μοντελο, χωρις ηλεκτρικα παραθυρα, υδραβλικα τιμονια κλπ .θα εχεις λιγοτερα να σου χαλασουν και γενικα ειναι πιο γρηγορο και πιο οικονομικο και σηκωνει βελτιωσεις πιο ευκολα. αυτα , ελπιζω να μην σε κουρασα οτιδηποτε θελεησεις ρωτα με.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gkantas1973
Μέλος

Μέλος από: 05 Αύγ 18
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 19, 2018 21:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elcano έγραψε:
αν εννοεις το cuore l701 αξιζει με 1000. ειμαι κατοχος εδω και εικοσι χρονια , πρωτος ιδιοκτητης,δεν εχει παρουσιασει τιποτα απολυτως , ο κινητηρας λειτουργει σαν την πρωτη μερα , και εχει 332.000 χιλμ ολα σε ταξιδια. Απο ανταλλακτικα και συνεργεια δεν εχω εμπειρια απο αλλα αυτοκινητα, καθως δεν χρειαστηκε να εχω αλλο, εμενα μου φαινονται ακριβουτσικα, αλλα γενικα βρισκω. Το θεμα ειναι οτι δεν θα χρειαστεις ανταλλακτικα αναλωσιμα συχνα οπως σε αλλες μαρκες. γενικα αν το οδηγας ηπια και το προσεχεις θα βαρεθεις να το εχεις. ημουν απο τους πρωτους που αγορασα το μοντελο αυτο, μαζι με καποιον αλλον που αυτος τωρα εχει φτασει τα 480.000 χιλιομετρα απροβληματιστα, απλα και οι 2 τα προσεχουμε.παντως εχω βρει καβατζες και κανω πολυ φτηνα τα σερβις. Για να καταλαβεις λαδια , μπουζι, φιλτρο αερα, φιλτρο λαδιου , ολα μαζι 45 ευρω. Εχω συναντησει καποιον που τον χαιρετισα στον δρομο και μου ειχε πει οτι το δικο του ειχε προβληματα, λογω του οτι η γυναιακα το δεν του αλλαζε ουτε λαδια οταν της το ειχε αφησει για καιρο που ελειπε, οποτε θα πρεπει να προσεξεις και να σκαναρεις τον ιδιοκτητη απο το αν ειναι νοικοκυρης γενικα, φαινετα απο το ποσο καθαρο το εχει, αν ξερει λεπτομερειες κλπ. και φυσικα να ειναι ατρακαριστο. Για μενα αξιζει να το παρεις απλως ψαξτο. Οτι βοηθεια θελεις ρωτα με επειδη το εχω ζησει και το ξερω ολα αυτα τα χρονια. επισης αν βγεις στο ψαξιμο θα σου προτεινα το απλο μοντελο, χωρις ηλεκτρικα παραθυρα, υδραβλικα τιμονια κλπ .θα εχεις λιγοτερα να σου χαλασουν και γενικα ειναι πιο γρηγορο και πιο οικονομικο και σηκωνει βελτιωσεις πιο ευκολα. αυτα , ελπιζω να μην σε κουρασα οτιδηποτε θελεησεις ρωτα με.

Αγαπητέ φίλε σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου, αλλά τελικά δεν το πρόλαβα....είχε ήδη πουληθεί.....σε ευχαριστώ πολύ για όλα όσα έγραψες ως απάντηση στην ανάρτηση που έκανα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση
elcano
Μέλος

Μέλος από: 19 Αύγ 18
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 20, 2018 09:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πωλουνται σαν ζεστα κουλουρακια τα ατιμα. Ειδα μερικα στο car . πιστευω θα βρεις κατι καλο. κριμα που δεν ειδα το ποστ νωριτερα φιλε μου. Αν βρεις κατι να προτιμησεις επαρχιας. ειναι λιγοτερο καταπονημενα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης