Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 16:57

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
Υποψηφιος cuorακιας

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γνωριμία
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Craig
Μέλος


Μέλος από: 12 Νοέ 13
Δημοσιεύσεις: 1
Φύλο:

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 12, 2013 18:32    Θέμα δημοσίευσης: Υποψηφιος cuorακιας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα σας!Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα οικονομικο καθημερινο αυτοκινητο και σκεφτομαι να αγορασω το cuore 2007 και μετα..Μπορει να μου πειτε τι εκδοσεις υπηρχαν τοτε?Δεν λεω αυτη με το τασι αλλα αυτη με τις ζαντες αλουμινιου.Εχω δει ενα cuore που εχει δερματινο τιμονι και διαφορετικο εργοστασιακο λεβιε απο αλλα..Δωστε μου τα φωτα σας!Καλως σας βρηκα Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 12, 2013 20:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και καλώς ήρθες,
το 2007 βγήκαν το LG και το HG (το πλούσιο μοντέλο με τις ζάντες αλουμινίου). Από κει και πέρα λεβιέ και τιμόνι μπορεί να αλλάξει ο καθένας, δεν ερχόταν από το εργοστάσιο έτσι, εκτός αν είχε βγει κάποια έκδοση στο ενδιάμεσο ή αν το χρεώνουν σαν έξτρα πακέτο. Λεβιέ έχω αλλάξει κι εγώ πάντως Smile
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Dimitris_P
Διαχειριστής


Μέλος από: 16 Οκτ 07
Δημοσιεύσεις: 505
Φύλο:
Τόπος: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 11, 2014 15:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πού κατέληξες τελικά;
_________________
Cuore 2007 (L276) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γνωριμία Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης