Εγγραφή :: Κατάλογος Μελών :: Σύνδεση   Πεμ Μάρ 28, 2024 10:57

Greek Club Cuore Αρχική σελίδα
ετήσιο service 15.000χλμ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Christina
Μέλος


Μέλος από: 17 Ιαν 09
Δημοσιεύσεις: 6
Φύλο:
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 16, 2009 10:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stk έγραψε:
Επίσης καλό είναι τα παιδια τα οποία εκαναν τα πρώτα σερβις να μας λένε και σε πιά αντιπροσωπεία....
Δεν είναι διαφήμηση η δυσφήμηση....... γεγονότα γράφουμε όλοι μας...



Γειά σας! Εγώ έκανα την πρώτη αλλαγή λαδιών στα 7.500 km (γιατι ετσι μου είπαν απο την αντιπροσωπία: αλλαγή λαδιών καθε 7.500 km και σερβισε κάθε 15.000 km) και με χρέωσαν 56 ευρώ. Μου έσφυξαν το χειροφρενο κ ανεβασαν λιγο το φρενο που τους ζήτησα. Αυτά τα έκανα στην αντιπροσωπία της daihatsu στην ανατολική θεσσαλονίκη (Εθν.Αντιστάσεως). Σε λιγο πλησιάζει ο καιρός για το σερβισε των 15.000 km...δεν ξέρω ποσα θα μου πάρουν, αλλα την προηγούμενη φορά ειχα ρωτήσει απο το τηλ ποσα θα κοστίσει κ μου πηραν ακριβώς όσα είπαν...οποτε θα τους ξαναρωτήσω πριν παω, να είμαι προετοιμασμένη για το κουστούμι!!

Το μονο μου πρόβλημα είναι ότι επειδή κάνω πολλα χιλιόμετρα κάθε μέρα τα σέρβισε είναι πολύ κοντα το έναμε το αλλο! Δηλαδή έχω το αμάξι 6 μήνες κ εχω ήδη κάνει 11500 km!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsubae
Συντονιστής


Μέλος από: 27 Μάρ 08
Δημοσιεύσεις: 323
Φύλο:
Τόπος: Ναύπλιο - Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 16, 2009 19:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ που το έχω 15 μήνες και έχω κάνει 60.000 χλμ τι να πώ ο μαύρος? Head on wall
_________________
Daihatsu Cuore L276 (2007)
Suzuki Vitara JLX 1.6 (1992)
Vespa P200E (1981)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Greek Club Cuore Αρχική σελίδα -> Γενικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης